نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 285943
پست های توئیتری موگرینی از ریاض تا تهران+ عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۰
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سفر به عربستان و ایران توئیتر خود را با چند توئیت جدید به روز کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز گذشته به تهران سفر کرده و با رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد. وی پس از دیدار با رئیس جمهور ایران و وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف برداشت خود از این دیدار را این چنین توئیت کرد: مذاکرات خوبی را امروز با حسن روحانی و محمد جواد ظریف داشتیم؛ عمل کردن به توافق هسته ای ایران دریچه تازه ای به روی ما می گشاید.
پست های توئیتری موگرینی از ریاض و تهران+توئیت
موگرینی پیش از سفر به ایران به ریاض سفر کرد و در توئیتی عناوین گفتگو با وزیر امور خارجه عربستان را  چنین عنوان کرد: در ریاض با الجابر وزیر امور خارجه عربستان در ریاض دیدار کردم و در خصوص مسائل سوریه، یمن، خاورمیانه و توافق هسته ای ایران گفتگو کردیم.
پست های توئیتری موگرینی از ریاض و تهران+توئیت
 
 
کلمات کلیدی : ظریف+ موگرینی
 
ا.ر
۱۳۹۴-۰۵-۰۸ ۰۳:۳۶:۳۰
مگه در عربستان حجاب، اجباري نيست ؟! (3080480) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۸ ۰۸:۴۸:۱۱
سلام خانم موگرینی بنده به عنوان یک ایرانی ازاینکه به مردم ایران احترام گذاشته و با حجاب قابل تحسین درایران حضور یافتید از شما متشکرم و امیدوارم به عنوان نماینده اتحادیه اروپا درپیشبرد اهداف صلح آمیز موفق باشید. (3080588) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۸ ۰۹:۲۵:۴۵
با پوشش اين خانوم ببينيد چگونه ميشود عزت و احترام دين خودمون رو هم از راه صحيح حفظ كنيم! (3080651) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۸ ۱۵:۴۵:۱۴
درود بر روحانی، سلام بر ظریف (3081625) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.