نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450363
وزیر دادگستری: در شب عید به طور طبیعی گرانی داریم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۶
حجت‌الاسلام پورمحمدی گفت: گرانی صرفا ربطی به شب عید ندارد. به طور طبیعی چند درصد گرانی داریم که نباید بیشتر از حد طبیعی باشد.

به گزارش تسنیم، حجت الاسلام پورمحمدی وزیر دادگستری در جمع خبرنگاران درباره اقدامات این وزارتخانه برای فضای مجازی در عرصه انتخابات اظهار داشت: اکنون در فضای مجازی تبادل اطلاعات به طور طبیعی انجام می‌شود، طبیعتاً اگر مطالب خلافی هم باشد باید در کارگروه خاص خود بررسی شود.

وی درباره فضای مجازی در عرصه انتخابات گفت: در انتخابات حرف و حدیث زیاد است لذا ما هم باید مقداری تحمل خود را بالا ببریم.

حجت‌الاسلام پورمحمدی درباره تمهیدات و اقدامات وزارت دادگستری درباره کنترل گرانی کالاها، خاطرنشان کرد: گرانی صرفا ربطی به شب عید ندارد. به طور طبیعی چند درصد گرانی داریم که نباید بیشتر از حد طبیعی باشد.

وی افزود: در کل 7 و 8 درصد افزایش قیمت داریم، هر چند این درصد نسبت به سال‌های قبل کاهش رشد داریم که دستاورد خوبی است، چون باعث عدم جلوگیری از افزایش تورم در کنار افزایش نرخ رشد شد.

حجت‌الاسلام پورمحمدی با اشاره به اینکه در برخی اقلام شاهد گرانی هستیم، یادآور شد: در برخی اقلام سوء استفاده داریم که قطعا وزارت دادگستری در این مواقع با سودجویی‌ها مقابله خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : پورمحمدی + وزارت دادگستری + میوه شب عید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۵:۱۱:۱۴
طبیعی ؟! (4182017) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۵:۵۷:۱۱
چرا در کشورهای اروپایی و آمریکا برای عیدشان ارزانی دارند و در ایران گرانی! حمایت از گرانی از سوی مقامات برای چیست؟ (4182089) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۶:۵۳:۳۶
اگر قرار باشد همه چيز سير طبيعي خودرا طي كند پس تغيير دولت ها چه مفهومي دارد (4182203) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۷:۱۸:۰۷
گرانی دیگر چه ربطی به حوزه کاری ایشان دارد؟؟؟ (4182251) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.