توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474123
اقامه نماز به دور منزل رهبر شیعیان بحرین
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۷
در شب محاکمه آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین توسط رژیم آل خلیفه، فداییان نماز مغرب و عشا را به دور منزل ایشان در منطقه «الدراز» اقامه کردند.

به گزارش مهر، در شب محاکمه آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین توسط رژیم آل خلیفه، فداییان نماز مغرب و عشا را به دور منزل ایشان در منطقه الدراز اقامه کردند.

در همین حال علمای بحرین پیش از این اعلام کرده بودند که در صورت صدور هرگونه حکمی در دادگاه آیت الله عیسی قاسم، ملت در هر لحظه آمادگی کامل برای عمل به هرگونه فتوای شرعی در واکنش به حکم دادگاه را داشته باشند.
علمای بحرین در بیانیه ای ضمن تاریخی خواندن حرکت ملت بحرین در دفاع از دینشان در سخت ترین و خطیرترین شرایط، از مردم خواستند در حرکتی مجاهدانه در شب دادگاه آیت الله عیسی قاسم، زن و مرد مساجد را پر نموده و به قرائت ادعیه ای که علیه ظلم وارد شده است بپردازند.
همچنین رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت نیز اعلام کرد که محاکمه رهبر شیعیان بحرین، مکارانه و سیاسی و به دور از قانون است.
شیخ «ماهر حمود» رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت بر حمایت خود از آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین تاکید کرد.
لازم به ذکر است که قرار است فردا یکشنبه ۳۱ اردیبهشت آخرین دادگاه آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین برگزار شود و مردم و هواداران ایشان در نقاط مختلف بحرین برای حمایت از رهبر خود دست به اعتراضات گسترده زده اند.
اقامه نماز به دور منزل رهبر شیعیان بحرین
اقامه نماز به دور منزل رهبر شیعیان بحرین
کلمات کلیدی : رهبر شیعیان بحرین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.