توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 296725
سرلشکر صالحی: با اقتدار آماده دفاع از کشور هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه قدرت کنونی نیروهای مسلح کشورمان قابل مقایسه با گذشته نیست، گفت: نیروهای مسلح همان‌طور که با اقتدار ۸ سال از کشور دفاع کردند، امروز نیز آمادگی کامل برای دفاع از کشور را دارند.

به گزارش ایسنا، امیرسرلشکر عطاءالله صالحی صبح امروز در حاشیه رژه نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران همچنین تصرییح کرد: ما آماده حمایت از کشورهایی که محور مقاومت را تشکیل داده‌اند هستیم.

وی در ادامه اظهار کرد: استکبار جهانی با استفاده از تروریست‌ها و تحریک برخی کشورها دنبال ایجاد ناامنی در منطقه است. هدف نهایی آنها مقابله با انقلاب اسلامی است. زیرا همه دیدند که ۶ قدرت اول جهان با ایران دور یک میز نشستند. این امر نشان دهنده قدرت ایران است. به گفته وی استکبار خورشید اسلام یعنی انقلاب اسلامی را هدف گرفته است.

صالحی در پایان درباره تحریف‌های رژیم صهیونیستی نیز گفت: این رژیم همیشه «پارس» می‌کند، اما اگر قصد حمله به ایران داشته باشد ما آن را نابود خواهیم کرد.
 
کلمات کلیدی : ارتش، سرلشکر صالحی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.