توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495823
هشدار نیروهای مسلح ایران به دولت ترامپ
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴
در پی مصوبه شب گذشته کنگره آمریکا در مورد قانون جدید آمریکا علیه کشورمان،سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به دولت ترامپ هشدار داد که من بعد بیش از گذشته نسبت به رویکردهای نظامی خود در محیط انقلاب اسلامی دقت و مراقبت داشته باشد.

به  گزارش ایسنا، سردار مسعود جزایری اظهار داشت: نیروهای مسلح ما به پشتوانه عظیم مردمی، با قدرت و اعتماد به نفس بیشتر، مسیر خود را برای دستیابی به قله های پیشرفت خواهند پیمود و با شیطنت‌های آمریکا مقابله پشیمان کننده خواهند داشت.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه سپاه و ارتش دو بال قدرتمند نظام هستند و بازی در هر میدان انقلاب اسلامی را برای آمریکایی ها تغییر خواهند داد، افزود: عواقب هرگونه بداخلاقی جدید در منطقه بر عهده آمریکای شرور و تروریست پرور خواهد بود.
 
این مقام مسئول در ستاد کل نیروهای مسلح همچنین خاطر نشان کرد: رعایت اصل اتکاء به خود و خودکفایی بومی در نیروهای مسلح کشورمان، عامل مهم خنثی سازی تحریم‌های آمریکا در گذشته بوده که این خط مشی با قوت همچنان جاری خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : فرماندهان نظامی+ترامپ+تحریم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.