توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505128
سه انتصاب در وزارت آموزش و پرورش
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۰
وزیر آموزش و پرورش طی احکام جداگانه‌ای رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی،سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور و مشاور وزیرآموزش و پرورش را منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، وزیر آموزش و پرورش طی حکمی  مرتضی نظری را به سمت رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی منصوب کرد که متن کامل حکم سید محمد بطحایی به شرح زیر است:

«جناب آقای مرتضی نظری

سلام علیکم

 نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت» رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی» منصوب می شوید .

امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و سیاست های رئیس جمهور محترم با مشارکت و همفکری مدیران و کارشناسان محترم و مدیران کل  استانها  برای تحقق اهداف زیر اهتمام ویژه داشته باشید:

تعیین خط مشی ها، ضوابط، اصول و معیارهای  لازم در امراطلاع رسانی.

هماهنگی و تعامل سازنده با تمامی خبرگزاری ها، مطبوعات، رسانه ها بالاخص صدا وسیما درجهت تحقق اهداف برنامه های آموزشی، پرورشی و پژوهشی .

شناسایی و بکارگیری راهکارهای لازم به منظور افزایش بهره وری ، بهبود کیفیت و برنامه ریزی در امرتحلیل محتوا، افکارسنجی، تبلیغات وسرعت عمل در انعکاس اخبار و گزارش ها .

تقویت جریان سازی رسانه‌ای در راستای اهداف‌عالیه نظام تعلیم وتربیت.

تعامل و برقراری ارتباط مستمر با کلیه حوزه ها و انعکاس فعالیت های مرتبط با هرحوزه .

توفیق شما را در انجام مسئولیت‌ها و سایر وظایف محوله در راستای سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی و رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسألت دارم.»

 وزیر آموزش و پرورش همچنین علیرضا کمرئی  را به سمت « سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور» منصوب کرد که متن کامل حکم سید محمد بطحایی به شرح زیر است:

«برادر گرامی

جناب آقای علیرضا کمرئی

سلام علیکم

با توجه به تعهد، سوابق مدیریتی و تجربیات ارزشمند جناب‌عالی در آموزش و پرورش به موجب این ابلاغ به سمت « سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور » منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند بزرگ و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مدنظر قرار دادن اسناد بالا دستی، قوانین و مقررات و در چارچوب سیاست‌های دولت تدبیر و امید درجهت تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.»

بر اساس گزارش سایت آموزش و پرورش بطحایی همچنین طی حکمی عادل عبدی را به سمت «مشاور وزیرآموزش و پرورش» منصوب کرد که متن کامل حکم سید محمد بطحایی به شرح زیر است:

«برادر گرامی

جناب آقای عادل عبدی

با سلام

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت « مشاور وزیر » منصوب می‌شوید .

امید است با اتکال به خداوند بزرگ و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مدنظر قرار دادن اسناد بالا دستی، قوانین و مقررات و در چارچوب سیاست‌های دولت تدبیر و امید در جهت تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.»
 
کلمات کلیدی : وزارت آموزش و پرورش+انتصاب در آموزش و پرورش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.