نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447321
ادامه جستجوها برای یافتن سه مفقود وقوع سیل/ امدادرسانی به 112 هزار نفر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از تداوم جستجو برای یافتن سه مفقود سیل های اخیر خبر داد.

مرتضی سلیمی در گفت و گو با میزان،با اشاره به آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان 14 استان کشور گفت: از روز 24 بهمن تا ساعت 8 صبح امروز شاهد وقوع سیل در 645 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران، خراسان های جنوبی، رضوی و شمالی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان و یزد و امدادرسانی بودیم. 

وی ادامه داد:در این مدت به 112 هزار تن امدادرسانی شده و 22 هزار و 880 تن اسکان اضطراری یافتند. 

به گفته رئیس سازمان امدادو نجات هلال احمر در جریان سیل های اخیر،6 نفر در خواف، شیراز، جهرم، تایباد، دشتستان و جیرفت جان خود را از دست دادند. 

سلیمی با بیان اینکه سه نفر در جریان سیل اخیر مفقود شده است،تاکید کرد: جستجوها برای این افراد در تایباد،بستک و ساردوئیه همچنان ادامه دارد. 

وی با بیان اینکه برای تخلیه اضطراری 7500 تن از افراد در معرض خطر دست بند خاکی محمدآباد جهرم کمک کردیم،افزود:دو هزار نفر در دستان زیرآب نی ریز،30 روستا و شهر در ریگان،بم،فهرج و بردسیر و 4500 نفر در روستای خیرآباد در تایباد تخلیه اضطراری شدند.
 
 
کلمات کلیدی : امداد و نجات + وقوع سیل + امدادرسانی
 
Hh
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۱۱:۵۴:۵۰
وقتی تخصص در مدیریت نباشد چه خشکسالی و چه بارش هردو موجب فلاکت خواهد شد و بحران (4169705) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.