توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421329
سردار سلامی: بدعهدی دشمن را در همه سطوح پاسخ می‌دهیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمن در هر سطحی بدعهدی کند چه تهدید اقتصادی و پیمان سیاسی و توافق‌نامه‎ها باشد، به آن واکنش نشان می‎دهیم.

به گزارش تسنیم، سردار حسین سلامی صبح امروز در حاشیه کنگره شهدای دانشجویی گلستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهدای دانشجو سندهای زنده اثبات حقانیت و عهد‎های مردم برای دفاع از اسلام و وطن‌شان هستند. شهدای دانشجو ستاره‎هایی جاودان هستند و تا زمانی که این ستاره‎های جاودان وجود دارد، کشور ما در برابر خطرها بیمه خواهد بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: برای اینکه دین خود را به شهدا ادا کنیم، باید در همه جهات تلاش کنیم تا ارواح طیبه شهدا از ما راضی باشند.

سلامی یادآور شد: به برکت افق‎های بلندی که رهبر انقلاب در مسیر توسعه علمی کشور گشوده‎اند و لبیک‎های واقعی و عملی جوانان دانشجوی ما به این فرازها، امروز کشور ما سرشار از تلاش علمی و فنی برای توسعه است. امروز نظاره‎گر درخشش جوانان ما را در المپیادهای مختلف هستیم و با توجه به اینکه هر روز بهره‎برداری از دستاوردهای جدید را شاهد هستیم، بیانگر آن است که جهاد علمی در کشور ما زنده  و در موازات دیگر جهاد در کشور پیش می‎رود.

جانشین فرمانده کل سپاه ‌‌‌به بدعهدی‎های آمریکا در برجام اشاره کرد و گفت: از 6 کشور که با آن‌ها مذاکره کردیم، یکی بدعهدی کرد و قرآن به ما سفارش کرده که به پیمان‎های خود وفادار باشیم ولی اگر دشمن وفای به عهد نکند این پیمان از ما هم برداشته می‎شود و برخورد ما مقابله مثل در هر سطحی است. دشمن در هر سطحی بدعهدی کند چه تهدید اقتصادی و پیمان سیاسی و توافق‌نامه‎ها باشد به آن واکنش  و پاسخ می‎دهیم.
 
کلمات کلیدی : سردار سلامی + سپاه + بدعهدی آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.