توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423705
درد دل یک بازیگر پیشکسوت درباره کلاهبرداری در سینما
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵
کاظم افرندنیا گفت: اینها می خواهند با خرید نقش و سوءاستفاده از معروفیت ها کلاه مردم را بردارند. وقتی همه چیز به این سمت می رود، مسلم است که امثال من بیکار می مانند.

کاظم افرندنیا بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما درباره فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: بعد از دو سال چند وقت پیش در چند سکانس از "معمای شاه" به ایفای نقش پرداختم. اما در کل زمان بسیاری است که بیکارم و در خانه به سر می برم.

وی ادامه داد: متاسفانه چند وقتی هست که در سینما عادت خطرناکی باب شده و آن خریدن نقش ها است. چند وقت پیش با کارگردانی برای حضور در فیلمش صحبت کردم و او گفت که در فیلمنامه اش نقشی برای سن و سال من نیست. اما بعدها فهمیدم اتفاقاً نقشی مناسب من بوده اما به مبلغ دو تا سه میلیون فروخته شده است.

بازیگر فیلم "منطقه ممنوعه" با تاکید بر اشتباه بودن روند حال حاضر فروختن نقش ها تصریح کرد: من پنجاه سال در بازیگری بودم و الان به فراموشی سپرده شده ام. اینها می خواهند با خرید نقش و سوءاستفاده از  معروفیت کلاه مردم را بردارند. وقتی همه چیز به این سمت می رود، مسلم است که امثال من بیکار می مانند.

کاظم افرندنیا با اشاره فراگیر شدن این کم کاری و بیکاری در میان بازیگران پیشکسوت خاطرنشان کرد: این مشکلات تنها برای من نیست، اکثر بازیگران قدیمی با این مشکلات و حتی بیشتر دست و پنجه نرم می کنند. کار ما این شده که صندلی را جلوی در بگذاریم و منتظر باشیم تا فرشته مرگ ما را با خودش ببرد.
منبع: میزان
 
کلمات کلیدی : بازیگر پیشکسوت ، کلاهبرداری، سینما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.