توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473980
دستگیری 81 متخلف انتخاباتی در کرمانشاه
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی خبر داد و گفت: در این راستا 81 نفر متخلف انتخاباتی در حوزه های شهری و روستایی به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ رضا شیرزادی اظهار کرد: روز گذشته در یکی از روستاهای حوزه سرفیروزآباد سه نفر در حمایت از کاندیدای مورد نظر خود با هم درگیر شده و اقدام به تیر اندازی هوایی کرده بودند.

وی با اشاره به حضور سریع ماموران و دستگیری متهمان اظهار کرد: این امر هیچ خللی در امنیت انتخابات منطقه سرفیروزآباد بوجود نیاورد و روند انتخابات با اقتدار تمام برقرار شد.

وی با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی در سطح شهر و حوزه‌های روستایی افزود: در بخش عثمانوند نیز چند نفر به هواخواهی از کاندیدای مورد نظر خود با هم درگیر شدند که با ورود ماموران قضیه خاتمه یافت و عاملان نزاع پس از دستگیری به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به پوشش اطلاعاتی امنیتی حوزه‌های اخذ رای گفت: در این راستا تعداد شش دستگاه خودرو و 81 متهم که در امر تبلیغات و بعضا خرید و فروش آراء در مقابل حوزه‌های انتخاباتی مشغول بودند، پس از شناسایی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + دستگیری + ‌متخلف انتخاباتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.