توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437683
نخستین بازی چاپه کوئنسه پس از سانحه هوایی +تصاویر
بخش ورزشی الف، 3بهمن 95
چاپه کوئنسه در حضور هواداران و بازماندگان سانحه هوایی کلمبیا نخستین بازی‌اش را انجام داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳
به‌ گزارش سایت فوتبال اسپانیا، شهر کوچک چاپه کوئنسه در جنوب برزیل، دیروز (شنبه) تحت تاثیر نخستین بازی تیم شهرشان پس از تراژدی کلمبیا بود. پیش از بازی این تیم برابر پالمیراس مراسمی برای یاد بود جان باختگان سانحه هوایی نوامبر برگزار شد.

در این مراسم خانواده‌های بازیکنانی که جان خود را از دست دادند نیز حضور داشتند. همچنین جکسون فولمن که در این سانحه جان سالم به در برده بود، با صندلی چرخ‌دار  به زمین آمد و به همراه دیگر بازماندگان (هلیو هریتو نتو و آلان راشل) جام قهرمانی آمه‌ریکا را بالای سر بردند. چاپه کوئنسه در حضور تماشاگرانش برابر مهمانش دو بر دو متوقف شد.

هواپیمای حامل تیم چاپه کوئنسه که برای برگزاری دیدار نهایی جام سودآمه‌ریکانا به کلمبیا سفر می‌کرد، دچار سانحه هوایی شد و سقوط کرد. در این حادثه ۷۱ نفر جانشان را از دست دادند. ۱۹ بازیکن و کادر فنی تیم چاپه کوئنسه، هرگز به مقصد نرسیدند و به طور معجزه آسایی، سه نفر از بازیکنان تیم برزیلی زنده ماندند. پس از این اتفاق، برخی از ستاره‌های فوتبال اعلام کردند حاضر هستند برای این تیم بازی کنند اما دیروز چاپه کوئنسه تیم جدید خود را معرفی کرد و خبری از ستاره ها نبود. این تیم با ۲۳ بازیکن جدید قرارداد امضا کرد. ۱۴ بازیکن زیر ۲۵ سال هستند و یازده بازیکن از تیم جوانان به تیم اصلی راه یافتند. در ادامه به عکس‌های نخستین بازی چاپه کوئنسه پس از سانحه هوایی کلمبیا اشاره می‌شود.

 
کلمات کلیدی : چاپه کوئنسه+سقوط هواپیما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.