توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406353
وقتی پای بحث قصور پزشکی کیارستمی به یک برنامه زنده تلویزیون باز می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹
برنامه «چشم شب روشن» که از یکشنبه دوم آبان ماه با اجرای محمد صالح علا به روی آنتن شبکه چهار سیما رفته در برنامه شب گذشته اش لحظاتی به صحبت درباره مرحوم عباس کیارستمی پرداخت.

به گزارش خبرآنلاین، برنامه «چشم شب روشن» که از یکشنبه شب با اجرای محمد صالح علا به روی آنتن شبکه چهار سیما رفته در برنامه شب گذشته اش لحظاتی به صحبت درباره مرحوم عباس کیارستمی پرداخت.

مهمانان این برنامه دو معمار بودند که یکی از آنها پیش از آغاز بحث تخصصی برنامه یادی از عباس کیارستمی کرد. بهرنگ سهرابی در ابتدای صحبت هایش  در برنامه «چشم شب روشن» گفت: «در ابتدا باید یادی کنیم از عالیجناب عباس کیارستمی که به خاک سپردنش به اشتباه!» این هنرمند حوزه معماری اشاره مستقیمی به خطای پزشکی که باعث مرگ این کارگردان بزرگ سینمای ایران شده، داشت که اتفاقی جالب در تلویزیون به حساب می آید.

نکته جالب تر واکنش صالح علا مجری این برنامه زنده بود که می خواست به سرعت فضای این بحث را عوض کند و به سمتی دیگری بکشاند.

«چشم شب روشن» به تهیه کنندگی امیر قمیشی هر شب ساعت 23 از شبکه چهار سیما به روی آنتن می رود.
 
کلمات کلیدی : قصور پزشکی + کیارستمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.