توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466951
دزدی از خانه‌های ویلایی با زاغ‌زنی نامزد!
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی که با همدستی نامزدش اقدام به سرقت از منازل ویلایی کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرآنلاين، در ساعت 23 روز دوم اردیبهشت ماه امسال یکی از اهالی مجتمع شهید بهشتی از مجتمع مسکونی محل سکونتش مشاهده کرد که جوانی با لباس قرمز رنگ، پس از زاغ زنی و اطمینان از عدم حضور ساکنان یک خانه ویلایی قصد ورود به آن‌را دارد که بلافاصله موضوع از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع‌رسانی شد.

با حضور مأموران کلانتری 122 دربند، مأموران ضمن شناسایی خودرو پژو پرشیا متعلق به سارقان، موفق به شناسایی خانمی جوان در داخل خودرو شدند که در حال زاغ زنی محل بود که اقدام به دستگیری وی کردند.

با دستگیری فائزه 32 ساله، مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی وارد منزل شده اما سارق با اطلاع از دستگیری همدست خود و ضمن رها کردن خودرو پژو پرشیا و بدون موفقیت در سرقت از منزل، از دیوار پشتی اقدام به فرار کرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت منزل و به دستور مقام قضایی دادسرای ناحیه یک تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و فائزه پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، صراحتا به انجام ده‌ها فقره سرقت منزل با همدستی نامزدش به نام افشار اعتراف کرد و گفت که خودروی توقیف شده نیز متعلق به همسرش است.

در شرایطی که افشار از مخفیگاهش در خیابان پیروزی متواری شده بود، تحقیقات از نامزدش در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و کارآگاهان به ترددهای مکرر خواهر فائزه برای ملاقات با خواهرش در زندان مشکوک شدند که با انجام اقدامات پلیسی اطمینان پیدا کردند که بر خلاف اظهارات خواهر متهمه مبنی بر بی اطلاع بودن از نامزد خواهرش، وی از مخفیگاه و محل های تردد افشار اطلاع دارد.

با بهره‌گیری از اقدامات پلیسی و مراقبت‌های نامحسوس پلیسی، سرانجام افشار  35 ساله در خیابان خرمشهر شناسایی، دستگیر و به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح این متهم به ده‌ها فقره سرقت منزل در شمال تهران، اقدامات برای شناسایی مالباختگان و محل های سرقت آنان در دستور کار کارآگاهان این پایگاه قرار گرفت و متهمان با صدور قرار قانونی برای تکمیل تحقیقات در اختیار هستند.
 
کلمات کلیدی : دزدی+دزدی خانوادگی+سرقت از منازل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.