توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442155
جشنی با عنوان (( دنیا با لبخند کودکان زیباست)) برای کودکان سرطانی
بیمارستان مفید تهران در روز جمعه 95/11/15 به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زینب و روز پرستار جشنی با عنوان (( دنیا با لبخند کودکان زیباست)) را برای کودکان بیمار، بستری در بیمارستان برگزار کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴
 فائزه ميرمحمدعلي گفت: براي گراميداشت روز پرستار ، جشني با همياري داوطلبان نيكوكار در اين بيمارستان برگزار شد كه هدف از برگزاري اين جشن ، فراهم كردن محيطي سرشار از نشاط براي كودكان بستري در بيمارستان بود.

 بیمارستان مفید تهران در روز جمعه 95/11/15 به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زینب و روز پرستار جشنی با عنوان (( دنیا با لبخند کودکان زیباست)) را برای کودکان بیمار، بستری در بیمارستان برگزار کرد.

در اين جشن با اجراي خيلي خوب سركار خانم مليكا زارعي ( خاله شادونه) و اقاي تورج ابراهيمي ( عمو تورج) و برنامه هاي مفرح موسيقي و هنري ، قصد داشتيم اسباب شادي و لبخند بيش از ١٠٠ كودك بيمار ، بستري را فراهم كنيم. در اين برنامه علاوه بر كودكان بستري ، خانواده هاي ايشان و حتي ملاقات كننده ها ي آنها و پزشكان بيمارستان حضور داشتند تا در اين روز در كنار هم ساعات خوبي را داشته باشيم.

نام گذاري جشن با نام ( دنيا با لبخند كودكان زيباست) به دليل شاد كردن دل اين كودكان و اينكه حتي اگر شده براي ساعاتي لبخند را روي لبان اين كودكان بياوريم كه با شكل سازي  بادكنك و تقديم هدايا بتوانيم روز خاصي را برايشان رقم بزنيم .

در اين جشن اجراي موسيقي و حضور خاله شادونه بسيار خوشايند بود و اسباب شادي فرشته ها را فراهم كرد و سپس با شكل سازي بادكنك توسط كودكان ، هديه هاي دوست داشتني اي تقديمشان شد و نيز با ميوه و خوراكي هاي لذيذ از آنها پذيرايي بعمل آمد.

 از روابط عمومي بيمارستان مفيد و همچنين اعضاء گروه روزنه اميد كه اين روز شاد را براي كودكان فراهم كردند كمال تشكر را داريم و از خداي مهربان برايشان برآورده شدن آرزوهايشان را خواستاريم. اميدواريم تمام اين كودكان هميشه لبخند روي لبانشان باشد . چراكه دنيا با لبخند كودكان زيباست.

منبع: تهران پرس
 
کلمات کلیدی : کودکان سرطانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.