نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427657
مرگ مرد جوان بر اثر برخورد با قطار تهران - بندرعباس
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰
مرد جوانی بر اثر برخورد با قطار تهران- بندرعباس جان خودش را از دست داد. 

به گزارش تسنیم، ساعت 14:53 دوم دی ماه جاری مأموران انتظامی راه‌ آهن تهران در تماس با محسن مدیر روستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت، خبر مرگ مرد جوانی را اعلام کردند.

بنا بر اعلام مأموران انتظامی مرد جوان در اثر برخورد با قطار تهران-  بندرعباس در کیلومتر هشتم راه آهن تهران جان خود را از دست داده بود.

با دستور بازپرس جنایی تهران جسد متوفی برای شناسایی هویت به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : برخورد با قطار+مرگ یک جوان +تصادف با قطار
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۴ ۲۲:۱۲:۴۷
همین امروز مورخ 04-10-1395 خودم با چشمهای خودم مشاهده کردم--قطار پردیس از زنجان به تهران میومد حوالی ساعت 11 وارد اسلامشهر شد مرد جوانی که هدفون در گوشش بود قطار بهش زد جا در جا فوت کرد منتهی قطار از چند صد متر مانده بهش طرف رو دید یک سوت هم نزد موقعه ای سوت زد که دقیقا از اون نقطه ای که با مرد جوان اصابت کرد 3 تا واگنهاش رد شده بود --برام سوال یعنی راننده قطار چرا از چند صد متر اونطرفتر سوت نزد وبعد از اینکه با مرد جوان اصابت کرد سوت زد آیا این سوت برای سرپوش گذاشتن برای تهیه گزارش خودشون نیست؟؟؟؟؟؟؟ که بعدا اعلام کنن ما بارها سوت زدیم مرد جوان توجه نکرد درحالی بعد از کشتن طرف سوت نمایشی زدن ؟؟؟؟؟؟؟ چیزی که به چشم های خودم دیدم وگرنه باور نمیکردم من ماندم چرا سوت نزدش!!!!!!!!!!!!!!! و یک خانواده رو به همین راحتی عزادار و بدبخت کردند (4080776) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.