توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384970
هشدار روسیه به آمریکا درباره جبهه النصره
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
وزارت خارجه روسیه امروز در بیانیه ای با انتقاد از مواضع آمریکا درباره «جبهه النصره»، هشدار داد تداوم عدم حمله به آن ها به ایجاد هیولای تروریستی جدید در سوریه منتهی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، روسیه از آمریکا خواست با توجه به اینکه هر دو کشور «جبهه النصره» را یک گروه تروریستی می دانند، اقدامات بیشتری را در مبارزه با تروریست های مذکور به انجام رساند.

وزارت خارجه روسیه امروز در بیانیه ای در این خصوص اعلام کرد: واشنگتن با تروریستی بودن ماهیت «جبهه النصره» که اکنون به «فتح الشام» تغییر نام داده است، موافق است؛ اما هرگز آن ها را هدف حملات خود قرار نمی دهد.

در ادامه بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است: تقریباً یک سال است که آمریکائیها اطلاعات مربوط به مواضع و موقعیت این تروریست ها را به ما اعلام نمی کنند.

بیانیه وزارت خارجه روسیه می افزاید: آمریکائی ها به جای برداشتن گام های عملی علیه این گروه تروریستی، تشدید جنگ علیه تروریسم را مشروط به وعده هایی درباره تغییر حاکمیت در سوریه کرده اند.

در ادامه این بیانیه، روسیه پیرامون ایجاد هیولای تروریستی جدید در سوریه به آمریکا هشدار داده است.
منبع: مهر
 
کلمات کلیدی : روسیه ، آمریکا ،جبهه النصره
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.