توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308073
واکنش تهدید آمیز مظلومی به جدایی کرار/ نمی گذارم همینطوری الکی از استقلال برود!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۰
 پرویز مظلومی امسال از حامیان سرسخت جاسم کرار بوده اما گویا او هم از رفتارهای این بازیکن خسته شده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ اگر سال گذشته امیر قلعه نویی از کرار حمایت می کرد، حداقل این بازیکن عراقی بازی های خوبی برای استقلال انجام می داد اما امسال او بد بازی کرده و مظلومی هم همیشه حامی اش بوده است. سرمربی استقلال اما در مقابل حمایت هایش، جوابی از کرار ندید و این مسئله باعث شده تا حالا از دست او دلخور باشد. مظلومی در این باره به خبرآنلاین می گوید: «حالا که می خواهد از استقلال برود، نمی گذارم همینطوری جدا شود. حالا با او کار دارم. کرار به قول هایی که به من داد، عمل نکرد.»
پیداست مظلومی هم به شدت از این بازیکن دلخور است. امسال قطعا هر مربی دیگری جای مظلومی بود به سادگی با جدایی این بازیکن در همان روزهای ابتدایی فصل موافقت می کرد اما او پشت کرار ایستاد و حتی مقابل اعتراض شدید بازیکنان، از هافبک عراقی حمایت کرد. امسال همه جوره جو علیه کرار بود؛ از مدیرعامل و مسئولان گرفته تا بازیکنان. در این بین تنها کادر فنی با رهبری مظلومی پشت این بازیکن ایستاد و از او حمایت کرد. اما گویا کاسه صبر مظلومی هم لبریز شده و دیگر نیازی به این بازیکن عراقی ندارد.

 
کلمات کلیدی : کرار جاسم +باشگاه استقلال+پرویز مظلومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.