نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308776
جزییات حمله مردم به کارتن‌خواب‌های هرندی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۹
شهردار منطقه ۱۲ حادثه روز گذشته حمله برخی از اهالی محله هرندی به کارتن‌خواب‌ها را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، عابد ملکی صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح جزییات این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۱ صبح روز گذشته تعدادی از اهالی محله هرندی که حدود ۳۰ الی ۴۰ نفر می‌شدند، با استفاده از چوب، به سمت معتادان پارک هرندی رفته و آنها را به سمت جنوب پارک که کمی دورتر از منازل مسکونی بود هدایت کردند.

وی افزود: پس از انتقال معتادان به انتهای پارک، برخی از اهالی محل نسبت به آتش زدن چادر و وسایل آنها اقدام کردند.

شهردار منطقه ۱۲ با بیان اینکه موضوع کارتن‌خوابی و حضور معتادان متجاهر در محله هرندی بسیار بولد شده است، گفت: مردم محل از اینکه هویت محله آنها با این موضوعات گره خورده، ناراحت هستند و متاسفانه دست به چنین اقدامی زدند.

ملکی در ادامه با بیان اینکه بسیاری از چادرهای این معتادان اجاره‌ای است، افزود: روز جمعه بازدیدی از این پارک داشتم و متوجه شدم که یک زن معتاد به دلیل عدم پرداخت اجاره بهای چادرش، توسط ساقی از چادر بیرون انداخته شده است و این مساله نشان می‌دهد که موضوع چادرهای اجاره‌ای در بین معتادان امری طبیعی است.

وی با بیان اینکه در حادثه روز گذشته ماموران آتش‌نشانی و پلیس در محل حضور داشتند، گفت: ماموران شهرداری سعی کردند آرامش را به محله بازگردانند.
 
کلمات کلیدی : شوش ، کارتن خواب
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۰:۰۹:۱۵
خدا هیچ کسی رو محتاج نکنه (3313163) (alef-11)
 
بهرام
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۰:۱۴:۳۸
مگه اين مملکت پليس نداره که مردم خود جوش اين بدبختا را به این روز بیاندازند. دیواری کوتاه تر از کارتن خواب پیدا نمی شه که سر سیاه زمستون پتویی که گرمش می کنه آتش بزنند. یعنی این بنده خدا ها امشب چطور خودشونو گرم کنند. و متاسفم برای نیروهای پلیس که اگه الان این 30-40 جمع شده بودند و فقط یه جا شعار داده بودند همشون شناسایی شده و تو زندان بودند. بنده خدا ها کارتون خوابا که هیچ کسی ندارند حمایتشون کنه اونا هم مردم این کشورند. (3313177) (alef-11)
 
کاوه 1358
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۰:۱۸:۳۸
واقعن اونایی که میرن بین اینها عروسی می‌گیرن یا براشون یخچال میزارن تحویل بگیرن انقدر پر رو شدن که وقتی اهالی محل به حق می‌خوان محل شون رو از دزد و معتاد و مواد فروش پاک کنن این جوری طلب کار می‌شن و اشک تمساح می ریزن
والله اینا مجرمن و اون منطقه که قدیمی ترین محلات تهران و هزاران چهره ماندگار داده بیرون و بسیاری از شهدای انقلاب و بعد جبهه‌ها اون جا متولد شدن لایق این بزه‌کارها نیست ... اهالی مومن این منطقه رو خون به دل کردن
چرا هزاران دکتر و مهندس و .. باید برای مهریه برن زندان و اینها برای خودشون آزاد باشن (3313199) (alef-11)
 
بهمن
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۲:۰۹:۰۷
مرد حسابی صدات از جای گرم در میاد اینها اگر مجرمند که باید پلیس اقدام کند و اگر بی پناه هستند شهرداری وظیفه دارد (از پولی که مستقیم یا غیر مستقیم از ما میگیرد) به آنها سرپناه و غذا بدهد بقول معروف هر که نزد خداوند به جانی ارزد نزد خلق به نانی ارزد.
همیشه باد گرفتیم برای حل مسئله صورت مسئله را پاک کنیم (3313582) (alef-11)
 
کاوه1358
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۲:۵۶:۵۸
اتفاقا از جای گرم در نمی اد محله ما نزدیک اینهاست آیا خود شما حاضری یه شب 5 تا دقت کن 5 تا نه طبق گواه همه شاهدان 1000 تا 1500 نفر از این ها دم در خونه‌ات بخوابه ؟ عزیز من وقتی مردم میبینن پلیس داره مماشات می‌کنه خودشون باید بیان وارد بشن تا حل بشه (3313829) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۰:۲۷:۰۸
سوال بنده
آیا تصادفا این «اهالی» ماموران شهرداری نبوده اند؟
به جای حل مسئله بینوایی مردم، صورت مسئله را با «چوب» پاک می کنند (3313226) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۰:۲۷:۲۸
اگر شهرداری، پلیس و قوه قضاییه به موقع به وظیفه خود عمل کنند این مسایل پیش نمی آید. اینکه مردم از اجرای قانون نا امید شده و به این نتیجه برسند که خودشان باید مجری قانون بشوند بسیارخطر ناک است. (3313228) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۰:۴۳:۳۵
مملکته داریم!
توضیحات شهردار هم خیلی مهم به نظر می رسه! (3313277) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۱:۴۱:۰۸
به نظرم وقتش رسیده که مردم با استخدام پلیس خصوصی امنیت منطقه خود را تامین کنند. هم اشتغال زایی می شه هم امنیت دارند. (3313473) (alef-11)
 
م غ
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۱:۴۹:۳۶
وقتی موازی کاری صورت می گیرد وقتی به جای حل مسئله صورت مسئله را پاک می کنند.این نتیجه می شود که حتی گروه هایی که برای حل این مشکل قدم می گذارند هم نتوانند کاری کنند. چرا که شهرداری و یا سایر ارگان های ذیربط نه تنها کاری نمی کنند چوب لای چرخ مردم می گذارند .هم مردم منطقه که خسته شده اند حق دارند و هم عوامل بوجود آورنده این مشکل اگر جوانی بیکار نباشد اگر وقتی به مشکلی برمی خورد کسی یا کسانی از او حمایت می کردند الان این تعداد معتاد نداشتیم .آقایان مسئول از خواب غفلت بیدار شوید این مشتی است نشانه خروار . جوان های بیکار زیاد داریم آقای مسئولی که از شدت پیری و ناتوانی در جلسات .... چرت می زنی و از چند جا حقوق می گیری به حق خودت قانع باش کمی هم جا برای جوانان بیکار و بیگناه باز کنید. (3313510) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۲:۱۹:۱۰
مردم یا مامورین مهربان شهرداری ؟؟؟ (3313638) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.