نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377978
هدایت تحصیلی اجباری حذف شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۶
رئیس سازمان بازرسی کل کشور از حذف شدن هدایت تحصیلی اجباری با پیگیری‌های این سازمان خبر داد.

ناصر سراج در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام این خبر گفت که چند دقیقه پیش معاونت حقوقی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که هدایت تحصیلی اجباری برداشته شد.

۱۰ مرداد بود که رئیس سازمان بازرسی کل کشور به دنبال اعتراض گسترده دانش‌آموزان به موضوع هدایت تحصیلی، به معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی خود ماموریت داد تا به قید فوریت موضوع هدایت تحصیلی در آموزش و پرورش را بررسی و نتیجه را گزارش دهد.

موضوع هدایت تحصیلی در زمان انتخاب رشته در مدارس، مورد اعتراض گسترده دانش آموزان و خانواده‌هایشان قرار گرفته بود.
 
کلمات کلیدی : هدایت تحصیلی، آموزش و پرورش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۲ ۱۶:۵۷:۳۶
این ماجرای هدایت تحصیلی نتیجه کارهای بدونه تحقیق و مطالعه در آموزش و پرورش بود،این موضوع حدود سه دهه در آموزش و پرورش قدمت دارد از زمانی که من دانش آموز بودم تا حالا که شانزده سال است معلم هستم هیچ برنامه ریزی و مطالعه ای در مسائل آموزش و پرورش وجود ندارد هر گز در موردی از فر هنگیان و نظراتشان استفاده نمی شود و فقط کارهای سلیقه ای و تبلیغاتی انجام می شود و ضربه آنرا در در جه اول تما م جامعه ایران و سپس دانش آموزان و فرهنگیان می خورند و خدا می داند چه زمانی این موضوع در آموزش و پرو رش کشور ما حل خواهد شد. مسئله این دولت و این وزیر یا دولت قبل و وزیرش نیست از زمانی که من به خاطر می آورم همین بوده. (3862332) (alef-11)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۲ ۲۲:۳۱:۴۱
چه فایده از این طرف این حرف ها را می زنند واز طرف دیگه محدویت ثبت نام در مدارس را بهانه می کنند. (3862976) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.