توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437828
واکنش تند مشاور فرمانده سپاه به علی مطهری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۵
مشاور رسانه‌ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه به اظهارات اخیر علی مطهری واکنش نشان داد.

به گزارش تسنیم، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در واکنش به اظهارات علی مطهری درباره رزمایش موشکی، این بیانات نائب رئیس‌مجلس را «غیرمعقول» توصیف کرد و گفت: آقای علی‌ مطهری که سخن از موقع‌شناسی می‌‌گوید آنقدر زمان‌شناس است که در طول هشت سال جنگ تحمیلی رژیم بعث علیه ایران حاضر به حضور در جبهه‌ها برای دفاع از دین و وطن و ناموس ایران نشد!

وی افزود: احتمال می‌دهم آقای مطهری در دوران دفاع مقدس هم بر اساس همین تئوری‌های زمان‌شناسانه خود معتقد بوده است که فعلاً زمان مقابله با صدام و موشک‌پرانی و خمپاره‌اندازی به سمت او نیست؛ لذا ترجیح می‌داده صدام پس از چند صباحی ایران را تصرف و دور افتخاری هم در استانهای کشور بزند و پس از آن اگر حالی و رمقی بود و تئوری‌های من‌درآوردی دیگری به ذهن مبارکشان نیامد، احتمالاً اسلحه‌ای هم به دست بگیرند.

این کارشناس مسائل سیاسی و فرهنگی با بیان اینکه انسان با مشاهده اظهارات شاذ آقای مطهری که نائب رئیس مجلس هم هست، به حال این مجلس که شان اش «عصاره ملت» است، افسوس می‌خورد، خاطرنشان کرد: جناب مطهری علیرغم عدم بهره از هوش و درایت کافی برای عهده‌داری مسئولیتهایی که با سرنوشت یک ملت سر و کار دارد، با قرار گرفتن پشت نام و آوازه رفیع استاد شهید مرتضی مطهری و با استفاده از این رانت‌ به موقعیت و منصب رسیده و برای تمایلات شهرت‌طلبانه خود اظهاراتی به زبان جاری می‌کند که با مولفه‌های امنیت یک ملت در تعارض است.

مقدم‌فر با اشاره به حدیث "کونوا لنا زینا و لا تکونوا علینا شینا" از امام صادق(ع)، اضافه کرد: دوستداران آیت‌الله شهید مرتضی مطهری حقیقتاً امروز غصه‌دارند که فرزند آن شهید بزرگوار به سبب مواضع و اظهارات خود نه تنها زینت پدر نشده بلکه برای ایشان مایه «شین» شده است.

وی افزود: حرف‌ها و تفکرات علی مطهری اختلاف قابل توجهی با مرحوم پدرش دارد اما با استفاده از پوشش آن بزرگ‌مرد برای خودش مصونیت کاذب ساخته است.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در پایان تاکید کرد: از نمایندگان محترم مجلس و بویژه رئیس محترم مجلس شورای اسلامی انتظار داریم نه به خاطر آقای علی مطهری، بلکه به خاطر شان و جایگاه و حرمت این مجلس که بناست عصاره ملت باشد، او را راهنمایی و هدایت کنند تا بیش از این مایه خسارت به خانه ملت نشود.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری+مقدم فر+سپاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.