توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425920
زاکانی :والا خودمان سبب می‌شویم روحانی رای بیاورد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۲
عضو شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: من از تمام کسانی که خود را جزو نیروهای انقلابی می‌دانند درخواست می کنم که بیش از آنکه به دنبال مطرح کردن اسامی برای انتخابات باشند به اتفاقاتی که باید در جامعه رخ دهد توجه کنند.

به گزارش ایسنا علیرضا زاکانی عصر امروز در حاشیه نشست جمعیت جانبازان انقلاب در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخاب دبیرکل این تشکل اصولگرا اظهار کرد: جلسه‌ای که امروز برگزار شد به انتخاب دبیرکل جدید، مجتبی شاکری انجامید که با توجه به ویژگی‌هایی که دارا است می تواند جمعیت جانبازان را برای یک نقش‌آفرینی ویژه در عرصه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور آماده کند.

وی افزود: ما همچنین در این نشست عرصه انتخابات و کارکردهای مربوط به آن را مورد بررسی قرار دادیم و من معتقدم جبهه انقلاب باید در انتخابات یک نامزد داشته باشد و اگر کسی غیر از این عمل کند، ما با دستان خودمان سبب شده‌ایم که جناب آقای روحانی که مردم از ایشان عبور کرده‌اند رای بیاورد.

زاکانی تاکید کرد: با توجه به شرایطی که در جامعه دیده می‌شود و نابسامانی‌هایی که در آن موجود است مردم در رای‌شان تجدیدنظر خواهند کرد و این موضوعی است که از دل نظرسنجی‌ها و در افواح مردم نیز دیده و شنیده می‌شود.

عضو شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه نیروهای انقلاب باید با وحدت وارد انتخابات شوند اظهار کرد: معتقدم که جریان مقابل امیدوار است تا با تفرقه‌ای که در نیروهای انقلاب به وجود می آید به پیروزی برسد. بنابراین اگر تحول‌خواهان و سایر دوستان بخواهند در انتخابات نقش‌آفرینی کنند باید مبتنی بر شاخص‌هایی که انقلاب به آن نیاز دارد و جامعه خواهان آن است وارد شوند تا ان شاالله نتیجه‌اش جز وحدت نباشد.

وی در پاسخ به این پرسش که برای کاندیداتوری در انتخابات آمادگی دارد یا خیر اظهار کرد: به نظر من کشور نیاز به یک تحول گسترده دارد که این تحول گسترده با حضور نیروهای انقلاب در صحنه میسر می‌شود و من نیز تلاش می‌کنم که حرکت انقلابی در کشور انجام شود تا کسانی وارد این عرصه شوند که صادقانه با مردم صحبت کنند و خادمانه در خدمت آن‌ها باشند و آلام‌شان را برطرف کنند تا نهایتا به سمتی حرکت کنیم که آنچه از ایران و انقلاب اسلامی انتظار می‌رود، محقق شود.

زاکانی ادامه داد: بنابراین من تلاش می کنم که آنچه که این جبهه نیازمند آن است را محقق سازیم و در جهت اهداف چنین جریانی حرکت کنیم.

عضو شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی جامعه نباید بر اسامی متوقف و از اتفاقات رخ داده غافل شود اظهار کرد: من معتقدم هرکس بتواند در این مسیر بهتر عمل کند و آن را راهبری کند باید نامزد این جریان شود بنابراین اینکه هرکس بخواهد خود را مطرح کند چه من باشم چه دیگران و این احساس را داشته باشد که باید تا آخرین لحظه در صحنه باشد اقدامی نادرست است که بارها نیز این نکته را مطرح کرده‌ام و از کسانی که اسامی را برای کاندیداتوری در جریان انقلابی اعلام می‌کنند نیز می‌خواهم که به این موضوع توجه کنند و آنچه به آن نیاز داریم بیش از اسامی، اتفاقاتی است که باید در جامعه رخ دهد و کاستی‌ها جبران شود.

وی در پایان گفت: هرکس که می‌خواهد در صحنه بیاید باید با تیم و برنامه‌ای بیاید که این اهداف را محقق کند تا مردم نیز به او اعتماد و اقبال نشان دهند و وی نیز نسبت به مردم پاسخگو باشد.
 
کلمات کلیدی : زاکانی+انتخابات ۹۶+اصولگرایان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.