توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394024
داماد اعدامی زندان رجایی شهر آزاد شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳
داماد اعدامی که به اتهام قتل خواهرزاده‌اش هشت سال زندانی بود، با همکاری یک خیر و پرداخت دیه ۲۰۰ میلیونی دوشب مانده به عید غدیر از زندان آزاد شد.

به گزارش ایسنا، اول تیرماه سال جاری مراسم عقد یک محکوم به اعدامی با دخترجوانی که ۲۸ ساله و فوق لیسانس تربیت بدنی بود در زندان رجایی شهر برگزار شد.

دخترجوان سال گذشته برای ملاقات برادرش به زندان می‌ رود که در این ملاقات زندانی را می بیند و از برادرش درباره جرم هم‌سلولی‌اش می پرسد و در ملاقات بعدی از برادرش می خواهد که شماره اش را در اختیارش قرار دهد تا بتواند کمکش کند.

در تماس تلفنی از زندان ماجرا را زندانی برای دخترجوان بازگو می‌کند.

براساس این گزارش، ماجرا از این قرار بود که در سال ٨٨ در خانه‌، برادر و خواهرزاده‌ این زندانی با هم بر سر یک جفت کتانی درگیر می‌شوند، گویا برادرش به خواهرزاده اش می‌گوید که تو کتانی مرا برداشته ای که وی انکار می کند و زمانی هم که این محکوم به اعدام از خواب بیدار می شود می بیند که برادرش از ناحیه پهلو هدف چاقوی خواهرزاده اش قرار گرفته است. با دیدن این صحنه چاقوی خونین را بر می دارد تا به درگیری آنها پایان دهد که خواهرزاده‌اش پا به فرار می گذارد و در تعقیب خواهر زاده اش با او درگیر می شود و در دفاع از خود چاقو را به سمت خواهر زاده اش می زند و همین امر باعث مرگ خواهرزاده اش می‌شود.

پس از آن دختر جوان پیگیر کارهای این زندانی می شود و در اول تیرماه هم مراسم عقد آنها در زندان رجایی شهر کرج برگزار شد.

براساس این گزارش، سرانجام یکی از خیرین کشورمان پس از بازتاب ماجرای آنها درصدد بر می‌آید که دیه این زندانی را بپردازد و دو روز مانده به عید غدیر با پرداخت دیه ۲۰۰ میلیون تومانی از سوی این خیر و اخذ رضایت از خانواده شاکی از زندان آزاد می شود.
 
کلمات کلیدی : عروسی، داماد، زندان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.