توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420024
علاقه مفرط ترامپ به بلاک کردن منتقدانش
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰
دونالد ترامپ رییس جمهور منتخب آمریکا که تا به حال بیش از 34 هزار پیام را توییت کرده، علاقه زیادی به منتقدان خود در این شبکه اجتماعی ندارد و آنها را به سرعت بلاک می کند.

به گزارش فارس، وی معمولا افراد مختلف را بدون ارائه هیچ توضیحی بلوکه می کند و با این کار باعث حیرت و تعجب آنها می‌شود.

اگر چه برخی کاربران با خنده و شوخی از کنار این مساله می گذرند، اما برخی افراد هم از اینکه رییس جمهور آینده آمریکا فرد کم ظرفیت و بی جنبه ای است رنجیده خاطر می شوند و حتی بر حجم انتقادهای خود از ترامپ می افزایند. برخی از آنها از اینکه رییس جمهور آینده آمریکا اجازه نمی دهد هزاران کاربر از دیدگاه ها و نظراتش مطلع شوند و آنها را بلوکه می کند به شدت عصبانی هستند.

Heather Spohr وبلاگ نویس و روزنامه نگار آزاد در این مورد می گوید: من نمی توانم توییت های رییس جمهور منتخب را ببینم. او قرار است رییس جمهور من باشد. این واقعا مسخره است.

یک آمریکایی دیگر که توسط ترامپ بلوکه شده در این مورد می نویسد: دونالد ترامپ من را بلوکه کرده است. تبلیغات به عنوان ابزاری فاشیستی با کنترل روایت ها آغاز می شود. وی تحمل هیچ نارضایتی را ندارد.

حساب کاربری ترامپ در توییتر 16.5 میلیون دنبال کننده دارد و وی بارها از توییتر برای ارسال نظرات تند، خشن و جنجالی استفاده کرده است. اگر چه وی نشان داده که دوست دارد از این ابزار برای برقراری ارتباط مستقیم با مردم استفاده کند، اما اگر قرار باشد او منتقدانش را در توییتر با بلوکه کردن ساکت کند، باید در انتظار تندتر شدن فضا علیه خود نیز باشد.
 
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ + رییس جمهور آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.