توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458654
شیخ علی سلمان: آزادی و دموکراسی بزرگترین هدف بحرین است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵
شیخ علی سلمان، روحانی شیعه بحرینی و رهبر جریان الوفاق پس از تایید حکم چهار سال زندان خود، ضمن اعلام برائت از تمامی اتهامات، آزادی و دموکراسی برای کشورش را بزرگترین هدف دانست.

به گزارش ایسنا، به نقل از یونیون نیوز، شیخ علی سلمان، روحانی آزادیخواه بحرینی پیش از این در ژوئیه 2015 به چهار سال حبس محکوم شده بود که این حکم به دادگاه تجدید نظر ارجاع داده شد و دادگاه تجدید نظر در اقدامی غیر منتظره به اتهام "تبلیغات علیه نظام و مخالفت با قوانین رایج" حکم او را به 9 سال زندان افزایش داد اما امروز دیوان عالی بحرین اعتراض وکلای شیخ سلمان را وارد دانست و حکم 9 سال زندان برای دبیرکل جمعیت الوفاق را نقض کرد و همان چهار سال حبس را برای او در نظر گرفت.

شیخ علی سلمان در پی اعلام حکم جدیدش طی تماسی تلفنی در این باره گفت: من در تمامی اتهاماتی که مورد آن‌ها واقع شده‌ام بی‌گناه هستم و بزرگترین موفقیت و هدف بحرین را اجرای آزادی و دموکراسی می‌دانم.
 
کلمات کلیدی : شیخ علی سلمان+بحرین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.