نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408550
زندانیان از پدر ستایش در زندان انتقام گرفتند + عکس دردناک
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۲
در پی انتشار خبر انتقال ناپدری ستایش به زندان، زندانیان قصد انتقام از وی را داشتند.

به گزارش نامه نیوز، در پی انتشار خبری در فضاهای مجازی مبنی بر  اینکه کودکی در رفسنجان اسیر  ناپدری خود قرار گرفته و بخشهایی ازبدن وی بر اثر سیگار سوخته بود که ناپدری وی دستگیر و به زندان منتقل شد اما زندانیان قصد داشتند انتقام ستایش را از ناپدری او بگیرند. در حال حاضر مسئولان زندان برای حفظ امنیت جانی این فرد مجرم، او را به قرنطینه منتقل کردند.ناپدری ستایش هم اکنون در قرنطینه زندان بسر می برد.ماجرای ستایش چه بود؟

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان با بیان اینکه روی بدن ستایش سه ساله آثاری از کبودی، زخم و سوختگی با سیگار دیده می شود گفت که این کودک هم اکنون در بیمارستان تحت درمان است. محمود حیدری افزود: ستایش دختر سه ساله از 2 روز قبل به دلیل اذیت و آزار توسط ناپدری و مادری که در دام مواد مخدر اسیرند، در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان بستری شده و تحت درمان است. وی بیان کرد: براساس گزارش های مردمی مبنی بر اذیت و آزار یک کودک توسط والدینش، تیم اورژانس اجتماعی با کسب دستور قضایی، به مکان مورد نظر اعزام و کودک به بیمارستان منتقل شد. وی گفت: مادر و ناپدری این کودک، معتاد به مواد مخدر هستند لذا از پدر و مادر این کودک به دلیل روا داشتن آزار و اذیت به فرزنداشان شکایت شده است. 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان ادامه داد: ماموران انتظامی این شهرستان شب گذشته مادر ستایش را با حکم قضایی در بیمارستان علی ابن ابیطالب دستگیر کردند و ناپدری این کودک نیز در حال حاضر متواری شده است. 

وی گفت: پرونده ستایش هم اکنون در دادگستری شهرستان رفسنجان در دست بررسی است و کودک نیز تا اطلاع ثانویه زیر نظر بهزیستی این شهرستان نگهداری می شود. حمید ملانوری  ضمن ابراز تاسف از آزار و اذیت های روا شده به ستایش افزود: بزودی نشستی به منظور پیگیری این موضوع تشکیل خواهد شد.مرکز شهرستان رفسنجان در 110 کیلومتری شمال کرمان است.
 
کلمات کلیدی : کودک آزاری + ناپدری ستایش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۰۹:۴۰:۳۳
دمشون گرم (3995147) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۰:۰۲:۰۵
خداوند این وحشی ها را لعنت کند من نمی دونم واقعا جرم همچین مجرمی فقط زندانه!! باید دقیقا بدن این وحشی رو هم همین شکلی می کردند. اگر نمی تونن بسپارن به من انجام بدهم. (3995177) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۰:۱۲:۰۲
تف به این پدر و مادر (3995195) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۳:۳۰:۲۲
به میمنت و مبارکی برداشتن حکم اعدام از قاچاقجیان (3995491) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۳:۵۲:۴۹
اگر تونستند دستشان درد نکند. (3995522) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۳:۵۸:۰۶
يه جا نوشتي يارو زندانه بعد ميگي متواريه !!! (3995536) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۴:۲۴:۵۰
دقیقا (3995573) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۴:۲۵:۰۴
اینجور افراد باید اعدام بشوند (3995576) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۶:۰۰:۳۱
جامعه ما به کجا میرود ؟آیا این بود تدبیر وامیدتان (3995706) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۸:۲۳:۴۴
حالا خوبه که ناپدریه. اگر پدر واقعی‌ بچه بود هیچ مجازاتی در انتظارش نبود (3995895) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۸:۳۰:۰۹
متاسفانه ریشه این رفتارها که در واقع جنایت است با اعدام این افراد بهبود نمی یابد چرا که با اعدام این فرد هم ریشه های این رفتارها که اعتیاد وبیکاری ونداشتن شغل وفقر و... همچنان پابرجاست و تاسف بار این است که حکومت نمیخواهد شرایط بحرانی جامعه را ببیند (3995901) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۲۲:۵۳:۲۳
تحریک احساسات زندانیانی که غالبا ترسی از دعوا و مرافعه و واهمه ای برای از دست دادن چیزی ندارند بدترین کار ممکن است و الا این بیچاره ها از کجا می دانند چه کسی چه جرمی مرتب شده ... دوما خودشان بدتر از این کارها را انجام داده اند (3996235) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.