توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293558
سخنان نيش‌دار بالوتلي در مورد رئال‌ مادريد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۴۰
به نظر مي‌رسد ماريو بالوتلي دست بردار حاشيه‌سازي و سخنان طعنه‌آميز و جنجالي خود نيست. اين مهاجم جوان كه در فصل جابه‌جايي تابستاني، به رقابت‌هاي سري A و تيم ميلان بازگشت، اين بار با سخنان طعنه‌آميز خود رئال مادريد را به باد تمسخر گرفت.

بالوتلي در اين زمينه گفت: بارسلونا تنها تيمي در فوتبال جهان است كه دو ورزشگاه اختصاصي دارد. نخست نوكمپ كه در آن بازي‌هاي خانگي خود را برگزار مي‌كند و دوم سانتياگو برنابئو كه در آن تمرين مي‌كند. اين مهاجم جنجالي ادامه داد: در چند سال اخير بارسلونا در سانتياگو برنابئو بازي‌هاي آساني برابر رئال مادريد داشته است و فاصله اين دو تيم با هم بسيار زياد است.

در حالي بالوتلي اين سخنان را بر زبان آورد كه رئال مادريد در ديدار رفت رقابت‌هاي ليگا در فصل قبل، بازي بسيار خوبي را برابر آبي اناري‌ها به نمايش گذاشت تا جايي كه شاگردان كارلو آنچلوتي موفق شدند با نتيجه سه بر يك حريف خود را از پيش‌رو بردارند. معلوم نيست مهاجم جنجالي ميلان چرا چنين سخناني را بر زبان آورده است. او پيش از اين به انتقاد از بارسلونا مي‌پرداخت و خود را طرفدار رئال مادريد نشان مي‌داد اما الان تغيير موضع داده است و به انتقاد از رئال مي‌پردازد. چه بسا اين مهاجم ايتاليايي از اين ناراحت است كه چرا سران باشگاه رئال مادريد در فصل جابه‌جايي سال جاري به دنبال او نبوده‌اند.
منبع: اعتماد
 
کلمات کلیدی : بالوتلی، رئال مادرید، بارسلونا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.