توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414959
معاون وزیر ارتباطات خبر داد:
پوشش تلفن همراه زائران حسینی کامل شد
بخش دانش و فناوری الف،27 آبان95
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با نصب BTSهای جدید و افزایش ظرفیت پهنای باند و شبکه انتقال داده دیگر هیچ جا نیست که امکان ارتباط برای زایران حسینی نباشد .
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،  علی اصغر عمیدیان با بیان اینکه پوشش تلفن همراه در روستا و شهرها نباید متفاوت باشد، افزود: مطابق مصوبه، اپراتورها موظف هستند ۸۰ درصد شهرها و ۸۰ درصد روستاها را پوشش دارند که قبلا تصور این بود که ۸۰ درصد شهر و روستا باید پوشش داده شود.

وی به ضرورت تکمیل رومینگ ملی توسط اپراتورها اشاره کرد و توضیح داد: تکمیل رومینگ ملی توسط اپراتورها از حساسیت زیادی برخوردار است لذا رومینگ باید میان همه اپراتورها برقرار شود.

مدیرعامل شرکت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به وضعیت ارایه سرویس ها برای زائران حسینی گفت: با نصب BTSهای جدید و افزایش ظرفیت پهنای باند و شبکه انتقال داده دیگر هیچ جا نیست که امکان ارتباط برای زائران حسینی نباشد به گونه ای که حتی در کوهپایه ها ظرف کمتر از یک هفته پوشش کامل شد.

عمیدیان همچنین از امکان استفاده همه مشترکان اپراتورهای داخل کشور از آنتن های نصب شده وای فای در مسیر نجف به کربلا خبر داد.

 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ پوشش تلفن همراه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.