توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500359
ادعای باورنکردنی؛ حمید درخشان و شانس بزرگ لژیونر مربی!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۳
سرمربی نفت تهران در نشست خبری پیش از بازی برابر گسترش فولاد ادعایی را مطرح کرد که پیش از این سرمربی دیگر تیم تهران آن را مدعی شده بود.

به گزارش ایلنا، حمید درخشان سرمربی نفت تهران در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس اعلام کرد از مالزی و اندونزی پیشنهاد مربی گری دارد و فردا دعوت نامه اش را منتشر می کند!

این ادعای درخشان در حالی اعلام شد که او پس از استعفای علی کریمی از هدایت نفت تهران یک روز پیش از بازی برابر پرسپولیس تهران در سوپر جام هدایت این تیم بحران زده را قبول کرد و با گذشت دو هفته از فصل جدید لیگ برتر موفق شده 4 امیتاز به ارمغان بیاورد.

شاگردان حمید درخشان فردا در ورزشگاه تختی تهران برابر پرسپولیس تهران مصاف می‌دهند و باید منتظر انتشار نامه دعوت به کار سرمربی نفت باشیم تا معلوم شود او هم تنها مانند علیرضا منصوریان که فصل گذشته ادعا کرده بود از انگلیس پیشنهاد دارد، اظهارات عجیبی را داشته یا پس از افشین قطبی و الکساندر نوری او به سومین سرمربی ایرانی شاغل در خارج از مرزهای ایران بدل شود.
 
کلمات کلیدی : حمید درخشان +پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.