توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492863
دستگیری یکی از متهمان حادثه تیراندازی در رامیان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۰
دادستان عمومی و انقلاب رامیان از شناسایی یکی از متهمان تیراندازی در رامیان خبر داد و گفت: این فرد دستگیر شد و اکنون بازداشت است.

به گزارش دادگستری استان گلستان، جعفر ابراهیم نیا روشن اظهار کرد: یکی دیگر از سرنخ های این حادثه نیز شناسایی شده که فعلا فراری است.

وی افزود: تحقیقات اولیه حاکی از این است که این تیر اندازی یک تسویه حساب شخصی بوده است.

ابراهیم نیا روشن با انتقاد از برخی سایت ها و کانال های خبری درباره بزرگ‌نمایی این حادثه گفت: این حادثه بر خلاف آنچه در برخی رسانه ها مطرح شد، درگیری مسلحانه نبود، بلکه فقط ضارب تفنگ داشت.

وی اضافه کرد: در این حادثه یک نفر بر اثر برخورد گلوله ساچمه‌ای زخمی شد که پس از انتقال به بیمارستان و اقدامات درمانی، همان روز از بیمارستان مرخص شد و یک نفر دیگر هم که به علت پرت شدن از روی موتورسیکلت مصدوم شده بود، به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

عصر روز شنبه - 24 تیر ماه - فرد ناشناسی با شلیک گلوله از اسلحه شکاری به دو راکب موتورسیکلت سبب زخمی شدن یکی از موتورسواران با گلوله و مصدومیت یکی دیگر از آنان بر اثر زمین خوردن موتور شد.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی + دستگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.