توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509468
زیدان: لالیگا بدون بارسلونا را دوست ندارم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۳
سرمربی رئال مادرید دوست ندارد بارسلونا در لالیگا حضور نداشته باشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته سوم لالیگا برابر لوانته قرار می‌گیرد. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی درباره ویروس فیفا گفت: دوست دارم بازیکنان بیشتری در اختیار داشته باشم اما فوتبال این چنین است و اینها بازیکنان مادرید هستند که تیم ملی دارند. نمی‌توانیم تغییری ایجاد کنیم. بهترین خبر این است که بازیکنان آسیب دیده زیادی نداریم. تنها کمی سبایوس آسیب دیدگی دارد اما دیگر بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند. این بهترین خبر برای سرمربی است. بازیکنانی که همراه تیم ماندند خیلی خوب تمرین کردند.

فلورنتینو پرس (رییس باشگاه رئال مادرید) در مصاحبه با شبکه SER  به بهتر شدن تیم نسبت به سال گذشته اشاره کرد. سرمربی رئال مادرید در این باره اظهار کرد: همیشه تیم‌مان می‌تواند بهتر شود. این اتفاق برای مادرید خوب است. من هم فکر می‌کنم امسال بهتر شدیم. تیم جوان تری داریم که آینده دار است.  

زیدان درباره قضاوت‌ها در اسپانیا گفت: هر کسی می‌تواند بهتر شود. داوران نیز این چنین هستند. نمی‌خواهم  وارد مسائل داوری شوم. من به عنوان یک سرمربی می توانم اشتباه کنم. نمی خواهم بیش از این درباره چنین موضوعی صحبت کنم. من هم همچون رییس باشگاه مادرید معتقدم همه چیز می تواند بهتر شود.

سرمربی فرانسوی در مورد هو شدن بازیکنان تیمش گفت: همیشه از تیم خود حمایت می‌کنم اما یک هوادار برای تماشای بازی هزینه می‌کند و زمانی که از بازی خشنود نیست می‌تواند عقایدش را مطرح کند. هو کردن هم بخشی از آن است. دوست ندارم این اتفاق بیفتد چون ما سعی می‌کنیم بهترین بازی‌مان را ارائه دهیم و هواداران این موضوع را می‌دانند. با این حال گاهی اوقات برخی بازی ها طبق پیش‌بینی‌مان پیش نمی‌روند. فوتبال این چنین است و همیشه چنین اتفاقاتی می‌افتد.

 زیدان درباره نبود بارسلونا در لالیگا اظهار کرد: لالیگا بدون بارسلونا را نمی‌توانم تصور کنم. به عنوان یک دوست دار فوتبال می‌خواهم همیشه بارسلونا در لالیگا حضور داشته باشد.

سرمربی رئال مادرید که مشتاق حضور کریستیانو رونالدو در میادین است درباره ستاره تیمش گفت: او از بازی نکردن به همراه مادرید خسته شده است. او برای تیم ملی پرتغال بازی های خیلی خوبی را به نمایش گذاشت. رونالدو چهارشنبه در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند بازی کند. او خیلی خوشحال است و ما نیز از بازگشتش خشنودیم.
 
کلمات کلیدی : زیدان+لالیگا+بارسلونا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.