نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489065
اسماعیلی: اتهامات قاضی حیدری‌فرد ارتشا، تصرفات غیرقانونی و استفاده از سلاح بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۸
رئیس دادگستری استان تهران به تشریح اتهامات یکی از قضات پرونده بازداشتگاه کهریزک پرداخت و تاکید کرد که این فرد دارای یک پرونده دیگر هم است که درحال بررسی است.

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با ایلنا، در پاسخ به این سوال که «حیدری‌فرد» یکی از قضات پرونده کهریزک دارای چه اتهاماتی بوده است که به ۱۵ سال حبس محکوم شده است؟ گفت: این فرد دارای اتهامات متعددی مانند تصرفات غیرقانونی، استفاده غیرقانونی از اموال دولت، ارتشا، استفاده از سلاح و درگیری در حوزه‌های مختلف و... است و به همین اتهامات محکوم شده است. 

او ادامه داد: البته این فرد دارای یک پرونده دیگر هم است که در حال بررسی است و چون اتهامات هنوز اثبات نشده است، من از بیان آن اتهامات معذورم. 

این مقام عالی قضایی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده مدیران کانال‌های تلگرامی اظهار داشت: کیفرخواست برخی از متهمان این پرونده صادر شده و به دادگاه ارسال شده است و تحقیقات در مورد سایرین ادامه دارد.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود مدیران کانال‌های تلگرامی در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده‌شان اعتصاب غذا کرده‌اند. آیا این مسئله صحت دارد؟ تصریح کرد: این مسئله در حیطه مسئولیت سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی است و من از این مسئله اطلاعی ندارم.

 
 
کلمات کلیدی : اسماعیلی، اتهامات، قاضی حیدری‌فرد، ارتشا، تصرفات غیرقانونی، استفاده از سلاح
 
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۱۸:۰۹:۰۱
ايا خالا كه فساد ايشون ثابت شده نبايد در اخكامي كه صادركرده بازنگري بشه چه بسا در اون ها هم فسادي بوده باشه؟ (4458675) (alef-3)
 
حسام
۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۲۱:۰۴:۳۰
همه کار که کرده، دیگه کاری بوده که نکرده باشه؟ انتخاب قضات کاری بسیار حساس است و هر کسی نباید قاضی بشود. (4458828) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۰۲:۴۵:۳۳
جدای از هر مساله ای این که قاضی خطا کار به سزای اعمالش برسد پیروزی بزرگی برای این مملکت است. جدا از هر حزب و دسته و گروه
شخصا شدیدا منتقد قوه قضاییه هستم امیدوارم بدون هیچ مصلحت اندیشی به تمام پرونده ها علل خصوص چنین پرونده هایی رسیدگی نماید.
وقتی مسئولان بدانند چنین به حساب هر کسی در هر سمتی رسیدگی می شود اثرات مثبتی بر عملکردشان و سلامت رفتارشان خواهد داشت (4459070) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.