توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442589
مدبر: نگرانی از بابت ریزش ورزشگاه آزادی نداریم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳
رئیس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی با اشاره به اینکه نشست‌هایی در ورزشگاه آزادی رخ داده و این نشست‌ها طبیعی است، گفت: نگرانی از بابت ریزش ورزشگاه نداریم.

به گزارش مهر، مصطفی مدبر در بازدید از جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آزادی پیش از بازی پرسپولیس با تراکتورسازی، در خصوص تجهیز این جایگاه گفت: این جایگاه یکی از مهمترین قسمت های ورزشگاه آزادی است که در شرایط مختلف چه داخلی و چه بین المللی  از این مرکز اطلاع رسانی صورت می گیرد. به همین خاطر این جایگاه یکی از مهمترین بخش های ورزشگاه آزادی است.

وی افزود: همچنین قرار است پرده هوا در این بخش نصب گردد تا از ورود سرما و گرما جلوگیری کند چرا که به دلیل ایمنی هواداران نمی توان از شیشه استفاده کرد.

رئیس مرکز توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در خصوص خطر ریزش ورزشگاه گفت: از سال های گذشته دائما کارهای کارشناسی در این ورزشگاه صورت می گرفته و چند گروه دائما بخش های مختلف ورزشگاه را کارشناسی و رصد می کنند. ما هیچ نگرانی از بابت ریزش ورزشگاه نداریم.

مدبر خاطرنشان کرد: البته در سال های گذشته این سازه به صورت طبیعی نشستی داشته است. کارهای تعمیر و نوسازی هم صورت گرفته و حتی وزیر ورزش در بازدیدی که داشته تاکید ویژه ای در بازسازی ورزشگاه داشته است.

وی در پایان تصریح کرد: همچنین افرادی را آموزش داده ایم تا در بخش های مختلف ورزشگاه بتوانند کار امدادرسانی را به درستی انجام دهند.
 
کلمات کلیدی : پرسپولیس + لیگ برتر + تراکتورسازی+ ورزشگاه آزادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.