توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447980
اعتراض سعودی‌ها به داور دیدار پرسپولیس - الهلال
سعودی‌ها به شدت به عملکرد کادر داوری دیدار حساس پرسپولیس برابر الهلال عربستان اعتراض دارند و خواستار محرومیت داور این مسابقه شده‌اند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۶
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الریاضیه، پرسپولیس با وجود این که با یک گل از الهلال پیش افتاد اما  در نهایت گل تساوی را دریافت کرد تا این دیدار حساس برنده نداشته باشد و بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

سعودی‌ها به شدت از عملکرد تیم داوری ناراضی هستند. آنها بر این باور هستند که داور گل درست الهلال را به اشتباه مردود اعلام کرد و باید بازیکن پرسپولیس را هم از بازی اخراج می‌کرد.

سعد الکثیری کارشناس داوری در گفت‌وگویی که با الریاضیه داشت در این باره گفت‌: چنین داوری باید به خاطر این قضاوت ضعیف از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شود و دیگر قضاوت هیچ دیداری در فصل جاری به او داده نشود. کمک داور گل 100 درصد درست "نواف عابد" را به بهانه آفساید مردود اعلام کرد این‌ در حالی است که  اصلا آفساید نبود.

وی ادامه داد: بازیکن شماره 26 پرسپولیس باید کارت زرد دوم خود را دریافت می‌کرد و از بازی اخراج می‌شد اما داور از کنار این صحنه هم گذشت هم چنان که باید به بازیکن شماره "77" پرسپولیس به خاطر رفتار غیرورزشی کارت می داد، اما  این کار را هم نکرد.
 
کلمات کلیدی : تیم فوتبال پرسپولیس+الهلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.