توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452038
حکم اعدام قاتل مامور پلیس گلستان تایید شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: حکم قصاص فردی که مهر امسال در عملیات تعقیب و گریز، مامور نیرو انتظامی استان را به شهادت رسانده بود در شعبه ۱۵ دیوان عالی کشور تایید شد.

به گزارش مهر، هادی هاشمیان با اعلام این خبر اظهار کرد: این فرد به اتهام، زورگیری، تیراندازی با اسلحه و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم، از سوی ماموران نیروی انتظامی تحت تعقیب بود که در این تعقیب و گریز پنج مامور نیروی انتظامی را زخمی کرد و متاسفانه یکی از ماموران به نام گروهبان یکم حسین دیلم کتولی بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

وی افزود: قاتل و دیگر متهم که تحت تعقیب بودند همان روز دستگیر و پرونده آنان برای رسیدگی به شعبه ی بازپرسی دادسرای آق قلا فرستاده شد.

هاشمیان ادامه داد: پرونده متهم پس از صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه یک کیفری استان فرستاده شد که در این شعبه، متهم به قصاص نفس محکوم و پرونده برای تایید حکم قصاص به دیوان عالی کشور فرستاده شد.

وی افزود: دیوان عالی کشور هم حکم قصاص این فرد را تایید و پرونده برای صدور اجازه ی اجرای حکم قصاص (استیذان) به دفتر رئیس قوه قضاییه ارسال شد.

هاشمیان گفت: بلافاصله پس از صدور استیذان، حکم قصاص مجرم اجرا می شود.
 
 
کلمات کلیدی : حکم اعدام، قتل، مامور پلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.