نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477635
آزار و اذیت زن جوان در پراید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۶
زن جوان سوار بر خودروی پراید شده بود که راننده پراید شروع به اذیت و آزار وی کرد تا اینکه...

به گزارش خبرآنلاین بعدازظهر هشتم خرداد ماه جاری زن جوانی در اطراف تهران برای آمدن به تهران، سوار بر یک خودروی پراید شد و در صندلی جلو نشست، این زن لحظاتی پس از سوار شدن بر خودرو از سوی راننده مورد اذیت و آزار قرار گرفت و در حالیکه شیشه خودرو پایین بود شروع به جیغ و داد و کمک خواستن کرد، در این حین، راکب یک موتورسیکلت که متوجه موضوع شده بود اقدام به تعقیب‌وگریز پراید کرد اما موفق نشد خودروی پراید را متوقف کند.

این تعقیب‌وگریز حدود 45 دقیقه ادامه داشت تا اینکه راکب موتورسیکلت توانست پراید را متوف کرده و زن جوان را از دست راننده نجات دهد، سپس با کمک افراد دیگر راننده پراید توسط مردم محاصره و دقایقی بعد با حضور پلیس بازداشت شد.

متهم این پرونده امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش به بازپرس امور جنایی تهران گفت: گناهم را قبول دارم، شیطان مرا وسوسه کرد و اکنون پشیمانم.

سرانجام قاضی سهرابی؛ بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران با توجه به مکان وقوع حادثه، پرونده را با قرار عدم صلاحیت رسیدگی، برای تحقیقات به دادسرای مربوطه ارسال کرد و متهم در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : تعرض به زن جوان+پراید+مزاحمت خیابانی
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۰۹ ۲۲:۵۵:۰۷
امیدوارم موتور سوار که از جانش مایه گذاشت مورد تشویق قرار بگیرد (4402293) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۰۸:۲۹:۲۳
درود بر شرف و مردانگی موتور سوار (4402806) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.