توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428530
آمادگی ناجا برای تأمین امنیت انتخابات
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۹
فرمانده نیروی انتظامی گفت: مردم ایران در ۹ دی با حماسه‌ای که آفریدند، نشان دادند به خوبی حق را از باطل می‌شناسند و ما باید همواره مراتب ارادت خودمان را به ارزش‌ها و اصول انقلاب حفظ کنیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، حسین اشتری در مراسم اختتامیه دهمین دوره بصیرت ویژه فرماندهان و مدیران عالی ناجا در مرکز فرهنگی تربیتی و آموزشی عمار در قم اظهار داشت: برگزاری این دوره‌ها برکات زیادی برای ناجا به همراه دارد البته باید داده و تنوع دوره‌های بصیرت را بیشتر کنیم.

وی با اشاره به حساسیت ماموریت‌های نیروی انتظامی گفت: در هیچ جایی حساسیت به این گستردگی و تنوع مأموریت وجود ندارد، بر این اساس آسیب‌های خاص خودمان را داریم که برای مصون ماندن از هجمه‌ها باید مباحث اعتقادی کارکنان این نیرو تقویت شود.

اشتری با بیان اینکه در پلیسی که ایمان قوی و بصیرت کافی وجود دارد، نمی‌توان رسوخ کرد، تصریح کرد: افرادی هستند که هیچ مشکل مالی ندارند اما به خطا می‌روند، چون بنیه‌های دینی و اعتقادیشان تقویت نشده است.

فرمانده ناجا افزود: از بالاترین تا پایین‌ترین رده در ناجا باید اهتمام ویژه‌ای به برگزاری دوره‌های اعتقادی داشته باشد و این مهم در یگان‌ها باید با دعوت از اساتید خبره، تقویت شود.

وی سپس به حماسه 9 دی اشاره و تصریح کرد: مردم ایران در 9 دی با حماسه‌ای که آفریدند نشان دادند به خوبی حق را از باطل می‌شناسند و ما باید همواره مراتب ارادت خودمان را به ارزش‌ها و اصول انقلاب حفظ کنیم.

شتری بابیان اینکه مقام معظم رهبری در فتنه 88 فرمودند «فضا غبارآلود و تشخیص حق مشکل شده کسانی که بصیرت داشتند، درست انتخاب کردند»، تصریح کرد: انتخاباتی که بالاترین درصد شرکت مردم را داشت و می‌توانست برای ما اقتداری در دنیا باشد، موضوع تقلب در آن مطرح شد که با درایت رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم از این مرحله عبور کردیم، بنابراین 9 دی را گرامی می‌داریم.

وی افزود: این انتخابات غیر از ضررها، برکاتی نیز به همراه داشت و آن این بود که بیداری و رشد سیاسی مردم ارتقاء پیدا کرد به‌گونه‌ای که دشمنان و در رأس آن، آمریکا و انگلیس را بهتر شناختند.

فرمانده ناجا سپس به اهمیت فضای مجازی و دغدغه‌های مقام معظم رهبری در این باره اشاره کرد.

وی بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب به‌ضرورت اهمیت موضوعات اعتیاد، طلاق، حاشیه‌نشینی و بحث‌های امنیت عمومی تأکید خاص دارند، افزود: در سال جاری با تلاش مشاوران و مددکاران در ناجا 70 درصد پرونده‌ها به صلح و سازش منجر شده است.

اشتری به انتخابات سال آینده اشاره کرد و گفت: مأموریت تأمین امنیت و حضور در پای صندوق‌ها قبل، حین و بعد از انتخابات بر عهده نیروی انتظامی است و ما باید آمادگی لازم را داشته باشیم.

وی ضمن تأکید بر ارتقا تعاملات با سایر دستگاه‌ها تصریح کرد: تعاملات ناجا با دستگاه‌های دولتی و غیردولتی خوب است و این مهم باید تقویت شود.

اشتری بهبود وضعیت معیشت کارکنان را یکی از دغدغه‌های خود عنوان کرد و گفت: طی جلساتی که با دولت در این راستا داشته‌ایم، گام‌های خوبی برداشته‌شده است.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ۹۶+ناجا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.