توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435811
مدیر ارشد سونی به اسنپ می رود
بخش دانش و فناوری الف،27 دی95
مایکل لینتون یکی از مدیر اجرایی ارشد بخش خدمات تفریحی سونی این شرکت را ترک کرده و به زودی کار خود را به عنوان رییس هیات مدیره اسنپ آغاز خواهد کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۱
 خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، اسنپ که یک برنامه پیام رسان موبایی است در ماه های اخیر درصدد گسترش فعالیت ها و اقدامات خود برآمده و اقدام تازه آن نشان می دهد که به زودی شاهد فعالیت های گسترده تر اسنپ در حوزه خدمات تفریجی و چندرسانه ای خواهیم بود.

اسنپ به زودی سهام خود را نیز در بازارهای جهانی عرضه خواهد کرد. لینتون که هم اکنون مدیریت واحد فیلم و تلویزیون سونی را بر عهده دارد از تاریخ دوم فوریه از سونی جدا خواهد شد ولی به مدت شش ماه همکاری خود را با سونی ادامه خواهد داد تا جایگزینی برای وی پیدا شود.

اسنپ که مالک برنامه گپ موبایلی محبوب اسنپ چت نیز هست شرکتی با 25 میلیارد دلار ارزش قلمداد می شود. لینتون یکی از سرمایه گذاران اسنپ محسوب می شود و در چهار سال گذشته نیز با آن همکاری داشته است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ گوشی سونی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.