نظر منتشر شده
۳۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471712
قالیباف در گفت و گوی ویژه خبری:
اینکه بگوییم هر نامزد برنامه‌اش چیست، غلط است. کشور سند چشم‌انداز و برنامه ششم دارد/ برادر رئیس جمهور می آید تعیین تکلیف می کند چه کسی رئیس بانک باشد/ وام می دهند بدون بهره چند صد میلیارد تومان و بعد همان پول را در همان بانک سپرده می کنند سود میگیرند
بخش خبری الف، ۲۳ اردیببهشت ۹۶
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۱
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: روش مدیریت امروز کشور ما به حدود ۶۰ سال قبل بر می‌گردد و با این روش نمی‌توان کشور را مدیریت کرد.
به گزارش تسنیم، محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب(23 اردیبهشت) در برنامه گفت وگو ویزژه خبری با بیان اینکه موضوع جدی که امروز در کشور ما مطرح است و مردم از آن آسیب می‌بینند، بحران اقتصادی است گفت:  وقتی از  بحران اقتصادی صحبت می‌کنیم در حقیقت سه مشکل اساسی به نام بیکاری، رکود و گرانی وجود دارد.
وی افزود: این سه مشکل متصل به هم هستند و روی یکدیگری اثر دارند به اضافه اینکه باید با برنامه مدون و روشنی کار را پیش برد. می‌بینیم بعضی نامزدها مثل مناظره دیروز می‌گویند هر نامزد چه برنامه ای دارد. این سوال غلطی است چون کشور سند چشم انداز تا 1404 دارد که میثاق ملی ما است.
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری خاطرنشان کرد: بر اساس این سند همه نخبگان کشور از دانشگاه ها، مدیران اجرایی و دولت های مختلف گرد هم آمدند و سیاست های کلی را بررسی و تصویب کردند و از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است. دولت و مجلس تلاش کردند و برنامه ششم را نوشته اند. اگر کسی بخواهد قانون را رعایت کند و قصدش اطلاعات و آدرس غلط دادن به مردم نباشد چه برنامه‌ای می خواهد تنظیم کند؟ باید بگوید شیوه اجرای او برای تحقق این برنامه چه هست. بگذریم که دولت فعلی مصوبه مجلس را در مدت زمانی قانونی 15 روز ابلاغ نکرد و رئیس مجلس ابلاغ کرد.
قالیباف با بیان اینکه امشب از برنامه مدون به نام برنامه ششم صحبت می‌کنیم، گفت:  آمارهای نشان می دهد حدود 3.5 میلیون نفر بیکار در کشور بر اساس یک ساعت کار در هفته وجود دارد و در دوره دولت یازدهم ،آمار 10.5 بیکاری به 12.5 افزایش پیدا کرد. متولدان سال 64 یک میلیون و 280 هزار نفر هستند و اگر دهه 64 تا 74 را متوسط بگیریم حدود یک میلیون و 200 هزار نفر هستند. به این معنی است که هر سال به صورت متوسط یک میلیون و 200 هزار نفر اضافه می شوند.
وی افزود: وقتی می‌گوییم می‌خواهیم 5 میلیون شغل اجرا کنیم هم بر اساس برنامه است و هم یک ضرورت است. سابقه بنده نشان داده است برنامه مدون ششم را بر اساس ایجاد 5 میلیون شعل را تحقق خواهیم داد. ما برای اینکار نیازمند سرمایه، نیروی کار و تکنولوژی هستیم. معتقدم هر سه این موارد را امروز در کشور داریم.
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد: ما در کشوری هستیم که یک درصد جغرافیا و یک درصد جمعیت دنیا داریم و این جمعیت ما نیز جوان و تحصیل کرده و با مهارت است اما در مقابل 5 درصد منابع را داریم . پس بحران کجا است که بیکاری داریم؟ به نظرم کلید اصلی و بحران در اجرا و تحقق و عملیاتی کردن این موارد است. کار به عمل بر آید به سخندانی نیست
قالیباف با بیان اینکه رویکرد خیلی مهم است که با چه مدیریتی این کار را انجام می‌دهیمف گفت:  متاسفانه مدیریتی که امروز بر کشور حاکم است به رویکرد 60 سال قبل بر می گردد. با این مدیریت پیشرفت حاصل نمی شود. وقتی بحث می‌کنیم می‌گویند هر شغل 350 میلیون هزینه می‌خواهد اما رویکرد نسل چهارمی به ما سرعت می‌دهد، سرمایه‌ها را ارزان می‌کند و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.
وی افزود:‌به عنوان نمونه بعضی شرکت های دانش بنیان هستند که توزیع کالا را انجام می‌دهند. ببنید این ها انبار دارند، قبلا صدها هزار متر انبار احداث می‌کردند کالاها را دپو می‌کردند اما اینها واسطه‌ها را حذف می‌کنند و عرضه و تقاضا را مدیریت می‌کنند. در حوزه حمل و نقل امروز مردم در تهران و سایر شهرها ببینید چطور راحت تاکسی درخواست می کنند، این با حداقل سرمایه صورت گرفته است و بنا براین تحول مدیریتی مهم است.
 
کلمات کلیدی : قالیباف+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۳:۵۳:۰۸
آقاي قالي باف! چرا بازي با کلمات؟ شيوه مورد نظر همان برنامه است! خب شيوه شما براي اجراي سند چشم انداز 1404 چيست؟ شما از ارائه شيوه هم تاکنون سر باز زده اي. (4348863) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۹:۵۵:۵۷
به نظرم محاکمه فریدون همین امروز لازمه (4349915) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۲:۳۵:۱۵
جالبه که میگه توریست هم اشتغالزاست!! این رو هم از هاشمی طبا کپی کرد! (4350761) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۵:۰۹:۳۴
اینها هیچکدام برنامه خاصی جز شعارهای قشنگ با رنگ و لعاب و حمله و به دولت برای کسب رای بیشتر چیزی ندارند. نه سابقه خوبی دارند نه ... فقط با انتقادهای پوچ خدا به داد ما برسه اینها دیگه کین (4351469) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۳:۵۵:۵۰
يک رفتگر با کدام توان مالي ميتونه ملک ميلياردي بخره؟ گرچه با تخفيف 50 درصدي. (4348871) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۳:۵۶:۰۰
پس ایشون کلا برنامه نداره ! (4348872) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۳:۵۶:۰۸
جناب قالیباف امشب گفت مالیات گرفتن از کسبه و مردم معمولی باید پنجاه درصد کاهش پیدا کنه و باید بریم به سمت گرفتن مالیات از واردات و البته هزینه های دولت هم باید کاهش پیدا کند تا بارش رو بر دوش مردم با مالیات نیندازیم.احسنت (4348873) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۸:۱۲:۱۲
احسنت؟؟؟ خوب پس چرا تو شهرداری هر روز یه عوارض جدید اختراع میکنند جناب قالیباف. (4349496) (alef-3)
 
France
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۳:۵۷:۴۳
آقای قالیباف سال 90 گفته بود سه ساله مشکل ترافیک تهران رو حل میکینم! بقیه قولهاش هم مثل همینه! (4348880) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۲:۲۲:۵۹
از اين قولها ديگران هم زياد دادند و لي كدام عملي شدند؟ (4350689) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۰۳:۲۹
افزایش روز افزون محبوبیت قالیباف و رییسی
و کاهش آرای روحانی بعد از قرار گرفتن روحانی در لیست زمین خواران نجومی. (4348905) (alef-3)
 
ناشناس
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۰۵:۰۵
شهاب حسینی هم تلویحا حمایت خود را از روحانی اعلام کرد. شکستی دیگر برای عوام‌فریبان و بد اخلاقان و بی‌برنامه‌ها. روحانی پیروز بادا (4348913) (alef-3)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۰۵:۵۸
بسه دیگه تخریب. همیشه کار اصولگراهایی مثل قالیباف همین بوده. قالیباف 700 هزار رای داشتیا نه بیشتر. بسه واقعا بسه (4348916) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۲۰:۳۵
قای قالیباف ریاست جمهوری با کار عمرانی و مدیریت یک یا چند پروژه فرق دارد. باید سیاستمدار و زیرک بود باید زیبایی گفتار داشت.توصیه دوستامه خدمتتون دارم و ان اینکه در حد و اندازه این پست نیستید. همانطور که محمود هم در حد واندازه این کا نبود. (4348956) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۲۰:۴۳
قالیباف شده مثل یه ادمی که تو باتلاق گیر کرده هر چی دست و پا میزنه بیشتر فرو میره (4348957) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۳۰:۱۳
ای که بر روی ماه چنگ زدی
باش تا صبح دولتت بدمد
اقای قالیباف ، خوشحالم نیازی نیست تو را تحمل کنیم (4348993) (alef-3)
 
ناشناس
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۴۷:۵۰
حمایت شورای راهبردی اهل سنت ایران و مولوی عبدالحمید از حسن روحانی

شورای راهبردی اهل سنت ایران و مولوی عبدالحمید از کاندیداتوری حسن روحانی در بیانیه‌ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کردند. (4349030) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۴۸:۳۳
قالیباف معلوم نیست چه می گوید. کجای برنامه چشم انداز و 5 ساله گفته ماهی 250 هزار تومان یارانه بدهید. شما که تا بحال برنامه را قبول نداشتی حالا چه شده؟ قالیباف کمی تعقل کن. حالا که دیدی نه منابعش را داری نه برنامه اش . میایی میگویی برنامه چشم انداز و 5 ساله؟ (4349032) (alef-3)
 
جانباز و رزمنده دفاع مقدس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۴۹:۰۱
روحانی تا 1400 بهمراه 100 در100 ملت بزرگ وشریف ایران زمین (4349034) (alef-3)
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۵۵:۳۵
عالی بود.من و خانوادم دور قبل به روحانی رای دادیم.ایندوره به هیچ وجه قصد رای دادن نداشتم ولی امشب با شنیدن صحبتهای آقای قالیباف نظرم عوض شد ...رای من و خانوادم دکتر قالیبافه صد در صد (4349049) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۱:۵۸:۳۱
تو که راست می گی (4350572) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۰۰:۱۷
قالیباف خیلی خودشو خراب کرد (4349062) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۰۱:۲۷
من ساكن تهران هستم و با توجه به انچه بر سر اين شهر آمده قاليباف را شايسته رياست جمهورى نميدانم (4349064) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۱۶:۱۷
کشور با تفکر نظامی و لوله ای قابل اداره نیست (4349094) (alef-3)
 
امیری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۱۷:۳۷
چشم جناب سرهنگ از این به بعد میپرسیم هر نامزدی برنامه اش چی نیست؟
خوبه؟ راضی هستی؟ (4349097) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۲۴:۲۳
آقای قالیباف شما باختید. اخلاق را باختید. برنامه هم که ندارید. فقط تخریب و تهمت! (4349112) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۵۸:۲۳
تا حالا برنامه مفصل داشت حالا غلط است!!!! املاکو به کی دادی!!!! (4349168) (alef-3)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۲:۰۲:۲۳
اقتصاد لوله ای، توسعه لوله ای، رفاه لوله ای، امنیت لوله ای، عدالت لوله ای، پیشرفت لوله ای و رئیس جمهور نظامی لوله ای گاز انبری نمی خواهیم. (4349173) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۲:۰۴:۱۰
این عجیبترین چیزی بود که تا حالا شنیده ایم : "اینکه بگوییم هر نامزد برنامه‌اش چیست، غلط است" یه چیزی مثل تعطیل کردن سازمان برنامه میمونه! (4349177) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۷:۴۵:۱۴
اینکه یارانه رو بکنی 250 و تورم رو بکنی 50 درصد هم در چشم انداز هست آقای قالیباف ؟ (4349420) (alef-3)
 
0 درصدی
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۲:۰۵:۵۹
قیمت حاملای انرژی رو زیاد کردن که به آقای قالیباف که فقیرن یارانه بدن . منتهی ایشون یارانه خودشونو تو بانک نگه نمیدارن ، همشو میدن رفتگر محلشون که تو پنت هاوس زندگی میکنه حالشو ببره. (4349178) (alef-3)
 
نیما
Australia
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۲:۰۹:۴۳
این بابا نمیدونه سند چشم انداز فقط به کجا باید برسیم و میگه، چگونه رسیدن به اون که نمیگه (4349182) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۷:۵۶:۳۹
قالیباف خودت اعتراف کردی که برنام نداری و فقط شعار میدی (4349455) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۸:۴۵:۵۵
همينه ديگه كه فقط دنبال سندسازي و تخريب هستن ،از كسي كه نميدونه كه براي رسيدن به چشم انداز بايد برنامه عملياتي داشت انتظاري بيش از اين نيست،تازه ادعاي مديريت نوين هم دارن... (4349635) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۱:۳۴:۱۲
شما که قراره رشد اقتصادی رو چند برابر سند چشم انداز ارتقا بدی و به 26 درصد برسونی پس اون سند برای شما کارایی نداره (4350410) (alef-3)
 
مازندرانی
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۱:۴۳:۲۲
آقای قالیباف پیشنهاد میکنم تا سال 1400 صبر کن وبشین برنامه بنویس شاید رای شما از 800000 تا بشه 850000 تا (4350477) (alef-3)
 
Saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۳:۴۶:۱۱
من به اندازه 10% به ایشون تمایل داشتم ولی وقتی این صحبت های ایشون رو دیدم و شنیدم 400%- منفی نسبت به ایشون نظرم عوض شد. آخه مگه میشه یک انسان تحصیل کرده چنین حرفی بزنه؟؟ سند چشم انداز خواسته ها رو میگه نه روش. (4351110) (alef-3)
 
ناشناس
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۴:۳۷:۲۹
زین پس بجای استعمال کلمه نامعقول و منحوص برنامه ات چیست بگوییم چشم انداز داریم (4351352) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.