توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481243
قرارداد 2 میلیاردی بازیکن پرسپولیس در دوحه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
خیلی‌ها می‌گویند رفیعی که پس از بازی با لخویا در قطر مانده بود، مذاکراتش را همان زمان انجام داده است.

به گزارش تماشاگرا امروز، سروش رفیعی رفتنی است.حتی اگر خودش پست بگذارد و بنویسد هنوز اتفاقی نیفتاده است اما باید گفت که او با تیم الخور قطر به توافق رسیده است و با 600 هزار دلار به این تیم می پیوندد.این خبر را رسانه های قطری منتشر کرده اند که البته سروش آن را تایید نمی کند! سروش همان روزی که پرسپولیس با لخویا در قطر بازی کرد دیگر به ایران برنگشت و در این کشور ماند تا به بهانه تعطیلات با تیم های این کشور وارد مذاکره شود.دو سه هفته قبل، برای اولین بار از پیشنهاد الخور به باشگاه سروش پرده برداری شد که خبر آن در جام ورزشی هم منتشر شد. این باشگاه در آن زمان حاضر بود به رفیعی 450 هزار دلار برای قرارداد یکساله پرداخت کند اما سروش و مدیر برنامه هایش با این باشگاه مذاکرات زیادی داشته و چانه زنی هایی کردند. حالا منابع خبری فاش کردند دو طرف روی مبلغ 600 هزار دلار با هم به توافق رسیده اند و سروش چنین پولی از این باشگاه می گیرد.

الخور در بین تیم های قطری، وضع مالی مناسبی ندارد و در طول 6 فصل گذشته لیگ این کشور تنها تلاش کرده تا به دسته پائین تر سقوط نکند.شرایط این تیم در قیاس با تیم های بزرگ قطری در لیگ این کشور، به مثابه تیم های پائین نشین لیگ ایران است که معمولا برای نیفتادن می جنگد به همین دلیل خیلی ها انتقاد دارند چرا رفیعی به چنین تیم بی کیفیتی رفته است. سروش گویا تنها اولویتش را روی پول گذاشته بود وگرنه با مبلغی پائین تر می توانست در ایران برای پرسپولیس بازی کند و حتی شانس خود را برای قهرمانی در آسیا امتحان کند. این بازیکن خیلی زود به چنین نتیجه ای رسید که نمی تواند به اروپا برود. رقم پیشنهادی به او چیزی حدود 100 هزار دلار بود و به همین خاطر سروش خیلی زود قید حضور در این قاره را زد.الخور جزو باشگاههایی است که سرمایه زیادی ندارد و تلاش می کند بازیکنان متوسط به خدمت بگیرد. حالا اما آنها یکی از بهترین هافبک های ایران را به خدمت گرفته اند. رفیعی هم به دلیل جوی که به وجود آمد، تلاش کرد موقتا خبر حضورش در الخور را نه تائید کند و نه تکذیب.
 
کلمات کلیدی : سروش رفیعی +باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.