نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 294106
مقتدی صدر: امارات هرچه سریعتر از یمن عقب‌نشینی کند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۵
رهبر جریان صدر عراق امروز (پنجشنبه) با تاکید بر اینکه اگر سربازان اماراتی به خاطر آزادسازی اراضی غصب شده در فلسطین کشته می‌شدند آنها را به خاطر حمایت از مساله اسلامی عربی شهید به حساب می‌آوردیم، از امارات خواست تا از یمن عقب‌نشینی کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی المعلومه، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در پاسخ به سوال روزنامه‌نگاران در لبنان درخصوص نظرش نسبت به تجاوزات علیه یمن گفت: اگر سربازان اماراتی به خاطر آزادسازی اراضی غصب شده در فلسطین کشته می‌شدند یقیناً ما آنها را به خاطر حمایت از مساله اسلامی و عربی شهید به حساب می‌آوردیم، اما متاسفانه استعمار بر ما غالب شده است تا جایی که حملات به مردم یمن یک کرامت به شمار می‌آید و گرسنه نگه داشتن آنها و کشتار کودکانشان یک فریضه و یک فضیلت به حساب می‌آید.

مقتدی صدر گفت: من به کشور برادر امارات سفارش می‌کنم که به مسوولیت خود در مقابل خداوند و ملت‌ها عمل کند و هرچه سریعتر از یمن عقب‌نشینی کند تا اولین کشور در آسمان صلح باشد و هیبت عرب‌ها و وحدت آنها را بازگرداند. حمایت آنها از این مشروعیت ظالم بس است و باید آنها از مشروعیت مردم، فقرا و مظلومین حمایت کنند.

ائتلاف سعودی برای قانونی جلوه دادن تجاوزهای وحشیانه خود به مردم بی‌گناه یمن و برای منحرف کردن اذهان عمومی، نام "شهید" را بر نیروهایی که در حملات وحشیانه به مردم یمن کشته می‌شوند، می‌گذارد.
 
کلمات کلیدی : مقتدی صدر+امارات+یمن
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۹ ۱۸:۵۸:۴۵
ائتلاف سعودی برای قانونی جلوه دادن تجاوزهای وحشیانه خود به مردم بی‌گناه یمن و برای منحرف کردن اذهان عمومی، نام "شهید" را بر نیروهایی که در حملات وحشیانه به مردم یمن کشته می‌شوند، می‌گذارد
عجب!!! ایران هم که همینکارو میکنه! (3177890) (alef-13)