توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507074
جوان انتقامجو هـم خودش را کشت و هم نامـزدش را!
بخش حوادث الف، 9 شهریور 96
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۱
«خبرجنوب» نوشت: پسرجوان وقتی از زندان پس از طی شدن محکومیتش به دلیل اختلافات خانوادگی آزاد شد، هم جان نامزدش را گرفت و هم جان خودش را!

بعدازظهر سه شنبه ، ماموران پلیس آگاهی شهرستان فسا از وقوع یک مورد جنایت در این شهرستان باخبر شدند. ماموران پس از اطلاع از این موضوع بلافاصله به محل جنایت که یکی از محلات فسا بود عزیمت کرده و جسد دختر جوانی را در حالی که غرق در خون روی زمین افتاده بود مشاهده کردند.

ماجرا از اين قرار بود؛ پسر جواني كه با دختری نامزد بود در جنایتی هولناک خون بهپا کرد.بعدازظهر سهشنبه بود كه مردی در حال عبور از یکی از کوچه های فسا جسد غرق در خون دختری را مشاهده مي کند و موضوع را به پلیس گزارش داده و به حرکت خود ادامه مي دهد،زمانی که رهگذر وارد کوچه دیگری ميشود با جسد غرق در خون يك مرد جوان در خودرو پراید نيز روبهرو شده و كنار جسد يك اسلحه کمری مي بيند.

بنابراين شاهد ماجرا با ديدن اين صحنه هولناك بار ديگر با پليس و اورژانس تماس مي گيرد.

با حضور مأموران و اورژانس در محل مشخص شد مرد جوان پس از شليك مرگبار به سوي دختر جوان دست به خودكشي زده كه اورژانس پس از معاينه وي مرگش را تأييد
مي كند.

انگیزه جنایت

هنوز مشخص نبود كه چرا مرد مسلح دست به جنایت زده و پس از آن خودكشي كرده است. كارآگاهان سرگرم تحقيق شدند و توانستند در ابتدا،حقيقت ماجرا را كشف كنند. آنچه مسلم بود عامل قتل، جوانی بود که از سالیان قبل عاشق قربانی شده و با او نامزد بود.
چند سال قبل وقتي ماجراي خواستگاري و ازدواج را مطرح كرد، با هم نامزد کردند اما بعد از مدتی اختلافات آنها بالا گرفت تا اینکه مدتی قبل با چاقو نامزدش را زخمی مي کند. پس از این ماجرا خانواده نامزدش از او شکایت کردند و وی به زندان افتاد. همين باعث شد كه مرد جوان از آنها كينه به دل بگيرد. طبق اطلاعات به دست آمده، چند روز قبل وی پس از پایان دوران محکومیتش از زندان آزاد شده و در صدد انتقام جویی بر می آید.

شواهد حکایت از این دارد که وی با نقشه قبلی نامزدش را از محل کار تعقیب کرده و در نزدیکی منزل، او را به ضرب گلوله به قتل می رساند و پس از آن سوار خودرو شده و چند کوچه آن طرف تر اسلحه را به سمت خود گرفته و با شليك گلوله به زندگي خود پايان داده است.به دستور بازپرس دادسرای جنایی شیراز،جسد این دو نفر به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه پرونده ای تشکیل و تحقیقات برای مشخص شدن موضوع آغاز و فاش شد که این دو نفر با هم اختلاف داشته از این رو زمان حادثه با قصد و نیت قبلی به محل جنایت رفته و ابتدا مرد جوان، دختر مورد علاقه اش را گلوله باران کرده و پس از اطمینان از قتل او به زندگی خودش نیز پایان داده است. این پرونده هم اکنون برای بررسی زوایای پنهان جنایت در دست بررسی است.
 
کلمات کلیدی : قتل + انتقام گیری + خودکشی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.