نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412394
خودكشي بعد از قتل همسر سابق
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷
پرونده زن ميانسالی كه شوهر سابقش بعد از قتل وي، خودكشي كرده بود، براي پرداخت ديه از بيت‌المال در دادگاه كيفري استان تهران بررسي شد.
 
به گزارش جوان، دوم خردادماه سال 94 بود كه مأموران پليس تهران از مرگ مشكوك زن 49 ساله‌اي در يكي از بيمارستان‌هاي شهر با خبر و در محل حاضر شدند.
 
پسر اين زن كه مادرش را به بيمارستان منتقل كرده بود، توضيح داد:پدر و مادرم چند سال قبل از هم طلاق گرفتند، اما مشاجره‌هاي آنها بعد از جدايي هم ادامه داشت. من و دو خواهرم همراه مادرمان زندگي مي‌كرديم و پدرمان هم با زن ديگري ازدواج كرد با اين حال گاهي تماس مي‌گرفت و با مادرم دعوا مي‌كرد. مدتي كه گذشت متوجه شديم او همسر دومش را هم طلاق داده است. پسر جوان ادامه داد: امروز در خانه بودم كه پدرم وارد شد.
او به سراغ مادرم رفت و شروع به كتك زدنش كرد. شدت يكي از ضربه‌ها به حدي بود كه مادرم بيهوش شد. وقتي او را به بيمارستان منتقل كرديم، گفتند كه به علت شدت جراحت فوت شده است. 
 
بعد از انتقال جسد به پزشكي قانوني تلاش‌هاي پليس براي بازداشت مرد 55 ساله به جريان افتاد.
 
در حالي كه بررسي‌ها در جريان بود، مأموران متوجه شدند كه متهم با حلق‌آويز كردن خود به زندگي‌اش پايان داده است. 
 
فرزندان زن ميانسال با ارسال لايحه‌اي به دادستان اعلام كردند از آنجا كه پدر سابقشان بعد از ارتكاب قتل مادرشان خودكشي كرده و پرونده مختومه اعلام شده است، درآمدي براي ادامه زندگي ندارند. آنها درخواست كردند تا ديه مادرشان از بيت‌المال پرداخت شود. بعد از آن بود كه پرونده براي رسيدگي به درخواست فرزندان مقتول به شعبه دوم دادگاه كيفري استان تهران فرستاده شد.
 
کلمات کلیدی : قتل+قتل خانوادگی+همسرکشی+خودکشی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۰ ۱۵:۳۱:۰۶
بیچاره این دو بچه،ترا بخدا به انها کمک کنند،در غیر این صورت به انحراف و اعتیاد و دزدی روی خواهند اورد.الف،پیگیر سرنوشت انها باشید. (4223638) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.