توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 396078
شهادت فرمانده نیروهای ویژه انصارالله
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۷
عصر روز گذشته شهر صنعا پایتخت یمن صحنه مراس باشکوه تشییع و تدفین پیکر فرمانده نیروهای ویژه ارتش و انصارالله این کشور بود.

مشرق- مردم شهر صنعا روز گذشته پیکر شهید سرهنگ "حسن عبدالله الملصی" ملقب به "ابی حرب" را در سطح این شهر تشییع کردند.
شهادت فرمانده نیروهای ویژه انصارالله+عکس
بنابر این گزارش، در مراسم تشییع این شهید "صالح الصماد" رئیس شورای عالی سیاسی یمن و فرماندهان ارشد نظامی و امنیتی این کشور و اقشار مختلف مردم یمن حضور داشتند. پیکر این فرمانده شهید یمنی پس از تشییع در شهر صنعا در زادگاهش در روستای "ربد" در منطقه "سنحان" در استان صنعا به خاک سپرده شد. سرهنگ حسن الملصی از فرماندهان نیروهای ویژه یمنی روز پنج شنبه یکم مهرماه در بمباران جنگنده های سعودی در استان نجران واقع در جنوب عربستان به شهادت رسید.
شهادت فرمانده نیروهای ویژه انصارالله+عکس
الملصی فرمانده نیروهای نظامی یمنی را در جبهه نجران بر عهده داشت و نیروهای یمنی به فرماندهی او به صورت مستمر به پایگاه های رژیم سعودی در استان نجران عربستان حمله می کردند. "عبداللطیف حسن الملصی" پسر این فرمانده نظامی یمنی هم پیش از این در نبرد با نظامیان رژیم سعودی در استان نجران در جنوب عربستان به شهادت رسیده بود. لازم به ذکر است که در پی گسترش حملات هوایی وحشیانه بمب افکن های سعودی به شهرها و روستاهای یمن، هزاران تن از رزمندگان ارتش و انصارالله این کشور با حمله به کلیه مراکز نظامی ارتش سعودی در طول نوار مرزی جنوبی عربستان آنها را به تصرف خود در آورده اند.

 
کلمات کلیدی : یمن ، ارتش یمن ، انصارالله یمن ، نجران ، جیزان ، ارتش عربستان ، آل سعود ، عاصفه الحزم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.