توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 375477
بازداشت متهم اصلی پرونده مسکن مهر پردیس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۲
دادستان عمومی و انقلاب پردیس از دستگیری متهم اصلی واگذاری غیرقانونی مسکن مهر این شهرستان خبر داد و گفت: این فرد با توسل به عملیات‌های متقلبانه و مجرمانه و به دست آوردن کد رایانه‌ای شرکت واگذاری مسکن مهر، به ثبت نام غیر قانونی اشخاص اقدام می‌کرد.

به گزارش میزان، «حیدر فتاحی» دادستان عمومی و انقلاب پردیس از دستگیری متهم اصلی واگذاری‌های غیرقانونی مسکن مهر پردیس خبر داد و گفت: مشارالیه «م.م» با توسل به عملیات‌های متقلبانه و مجرمانه و به دست آوردن کد رایانه‌ای شرکت واگذاری مسکن مهر، به ثبت نام غیر قانونی اشخاصی که شرایط دریافت مسکن مهر را نداشتند، اقدام می‌کرد و با اخذ مبالغی از هر فرد، آن‌ها را به عنوان متقاضی دریافت مسکن مهر وارد سیستم می‌کرد.

وی افزود: به عنوان مثال یکی از شروط ارائه تقاضا برای دریافت مسکن مهر این است که شخص قبلا منزل مسکونی نداشته باشد ولی مشارالیه، نام اشخاصی را که چندین خانه نیز به نام آن‌ها سند زده شده بود را در سیستم دریافت مسکن مهر ثبت کرده بود که پس از چند ماه تحقیق و بررسی تخصصی دستگیر و روانه زندان شد.
 
کلمات کلیدی : مسکن مهر پردیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.