توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489409
افتتاح 650 واحد مسکن مهر پردیس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
  واحد مسکن مهر واقع در فاز ۵ شهر جدید پردیس امروز با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به افتتاح رسید.

به گزارش ایلنا، امروز ۱۴ اردبهشت‌ماه تعداد ۶۵۰ واحد مسکن مهر واقع در محله مهران فاز ۵ شهر جدید پردیس با حضور احمد اصغری مهرآبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی و محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در طرح مسکن مهر به افتتاح رسید.

در این برنامه تعداد ۲۶۳ واحد مربوط به واحدهای مسکونی شرکت طرح و ساخت سام، ۳۰۱ واحد متعلق به شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان و ۸۶ واحد از سوی شرکت پیوند آرمه ساخته و افتتاح شده است.

با توجه به گزارش موجود امروز همچنین پروژه‌های آسفالت ۴۸ هزار و ۷۰۰ متر مربع از محورهای محله مهران، ۱۵ هزار و ۳۶۰ متر جدول، ۱۱ هزار مترمربع پیاده‌رو، ۱۵۰۰ متر خط انتقال آب آشامیدنی، ۵ هزار و ۵۰۰ متر خط انتقال فاضلاب، ۳ هزار و ۷۰۰ متر خط انتقال گاز، ۱۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع فضای سبز، ۸ هزار و ۲۰۰ متر دیوار حائل سنگی و بتنی و ۱۸۰۰ متر روشنایی محور نیز به افتتاح رسید.

به گفته سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس تعداد ۶۵۰ واحد در واقع بخشی از ۲۵۲۴ واحدی است که با تکمیل زیرساخت‌ها انجام می‌شود و نوید این را می‌دهد که افتتاح‌های بعدی آسان‌تر و در مدت زمان کمتری انجام شود؛ زیرا در هفته‌های اخیر با پیمانکار مربوط به این محله توافقاتی داشتیم که کارها بر روی روال خوبی قرار گرفته و پیش می‌رود.

 
 
کلمات کلیدی : مسکن مهر پردیس + مسکن مهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.