نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422672
همکاری مشترک رژیم صهیونستی و عربستان سعودی برای حمله هوایی به ایران
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
کانال 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک مقام اروپایی که نخواسته نامش فاش شود مدعی شده است که عربستان موافقت کرده که در صورتی که رژیم صهیونستی بخواهد به ایران حمله کند می ‌تواند از حریم هوایی این کشور استفاده کند.

به گزارش میزان به نقل از خبرگزاری المصدر؛ کانال 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک مقام اروپایی که نخواسته نامش فاش شود مدعی شده است که عربستان موافقت کرده که در صورتی که رژیم صهیونستی بخواهد به ایران حمله کند می ‌تواند از حریم هوایی این کشور استفاده کند

تلویزیون رژیم صهیونستی در ادامه ادعای خود گزارش می دهد که عربستانی‌ها آمادگی خود را اعلام کرده‌اند که جنگنده‌های اسرائیلی در مسیر حمله خود به ایران می توانند از حریم هوایی عربستان عبور کنند.

این مقام اروپایی همچین مدعی است که مقام های سعودی در همه مسائل مرتبط با ایران درهماهنگی کامل با اسرائیل قرار دارند.

با این حال «تل پاول» از «مؤسسه بین‌المللی مبارزه با تروریسم» در گفت وگو با «راشاتودی» گفته است که این نخستین بار نیست که عربستان سعودی مدعی شده که در صورت تصمیم اسرائیل مبنی بر حمله هوایی به ایران می تواند حریم هوایی خود را در اختیار آنها قرار دهد.

«پاول» همچنین تاکید کرد که احتمال حمله هوایی اسرائیل به ایران بسیار بسیار پایین است.
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونستی + عربستان سعودی + حمله به ایران
 
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۱ ۱۴:۱۶:۴۹
چندین ساله که میخواهند حمله کنند ولی هنوز هیچ غلطی نکرده اند. (4061606) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.