توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467817
ولایتی: دانشگاه آزاد ستاد انتخاباتی کاندیداها نیست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه این دانشگاه ستاد انتخاباتی کاندیداها نیست گفت: دانشجویان و اساتید مانند همه مردم در سرنوشت کشور شرکت می‌کنند اما دانشگاه پایگاه این کاندیدا یا آن کاندیدا نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، دکتر علی اکبر ولایتی در مراسم معارفه دکتر نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه در سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: دانشجو به عنوان یک فرد فرهیخته در کشور باید در سیاست بیشترین فعالیت را داشته باشد اما این به این معنی نیست که دانشگاه ستاد نامزدهای انتخاباتی باشد.

وی با بیان اینکه یکی از نکات بسیار مهم در زمینه دانشگاه موضوع "فرهنگ" است ادامه داد: گلایه هایی از نابسامانی‌های فرهنگی از دانشگاه می شود اینجا دانشگاه آزاد اسلامی است این اسم باید با مسمی باشد ما اگر در جهت ترویج اسلام اثرگذار نیستیم حداقل خلاف بیین عمل نکنیم.

ولایتی تصریح کرد: با توجه به اینکه این دانشگاه، "دانشگاه آزاد اسلامی" است پس باید فضای اسلامی داشته باشد و دانشگاه در کنار نظام و موید نظام باید باشد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد می تواند جایگاه بالایی دارد، ادامه داد: دانشگاه آزاد این ظرفیت را دارد که حرف اول را در کشور بزند.

رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: نکته دیگر مسئله شعبات ما در خارج از کشور است، دانشگاه آزاد اسلامی 12 شعبه در خارج از کشور دارد. این شعب در آن کشورها ایجاد شده تا به مردم آنجا کمک شود، اما باید ببینیم ایجاد دانشگاه در آنجا لازم است یا خیر.

ولایتی با اشاره به توسعه کمی و کیفی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد همانطور که توسعه کمی داشته باید ارتقای کیفی نیز پیدا کند. یکی از ویژگی های دانشگاه آزاد نه در ایران بلکه در دنیا این است که هزینه این دانشگاه توسط مردم ایران تامین می شود.

وی افزود: مردم ایران از غنی ترین تا فقیرترین مردم با پرداخت هزینه تحصیل فرزندانشان هزینه دانشگاه آزاد را تامین می کنند، بنابراین باید مراقبت کرد تا این هزینه به‌جا خرج شود.

رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به مهمترین خدمت این دانشگاه به مردم گفت: مهمترین خدمت دانشگاه به مردم این است که علم را به دورترین نقاط کشور برده است و کار بجایی رسیده که تعداد صندلی های خالی بیش از دانشجویان است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۶:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۲:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۶:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۶:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۰۷:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۲۳:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۵:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۱۷:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۷:۱۲
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+انتخابات ریاست جمهوری+ دانشگاه آزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.