توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472181
آتش‌سوزی خوابگاه دخترانه در خیابان فردوسی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه آتش‌سوزی در خوابگاه دانشجویی دخترانه در خیابان فردوسی خبر داد و گفت: حادثه تلفات جانی و مصدوم نداشت.

کاظم هاشم‌آبادی در گفتگو با مهر، درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۱:۴۵ بامداد امروز وقوع حریق در خیابان فردوسی تقاطع خیابان کوشک تقوی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله مأموران دو ایستگاه آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد: با حضور نجاتگران آتش‌نشان در محل حادثه مشخص شد ساختمان متعلق به خوابگاه دانشجویی دختران است و حریق در قسمت آشپزخانه آن به وقوع پیوسته است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اعلام اینکه به دلیل وقوع آتش‌سوزی، راهروی خوابگاه دچار دودگرفتگی شده بود و دانشجویان دچار وحشت شده بودند، تصریح کرد: عوامل آتش‌نشان ابتدا اقدام به خارج کردن دانشجویان کرده و سپس با استفاده از تجهیزات ویژه، دود متصاعد در راهرو را به بیرون هدایت کردند.

هاشم‌آبادی با بیان اینکه آتش خیلی زود مهار شد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت.
 
کلمات کلیدی : آتش‌سوزی + خوابگاه دخترانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.