توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434589
اظهارات وزیر درباره حادثه خونین اراک
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۴
وزیر کشور گفت: انتظار داریم تا دستگاه قضایی به سرعت به پرونده خونین تیراندازی در اراک رسیدگی و حکم لازم را صادر کند.

به گزارش تسنیم عبدالرضا رحمانی‌فضلی دقایقی قبل در جمع خبرنگاران با جمع‌بندی برنامه یکروزه سفر خود به استان مرکزی اظهار داشت: امروز جلسات خوبی در استان داشتیم هم در حوزه آسیب‌های اجتماعی گزارش بسیار خوبی را دستگاه‌های اجرائی ارائه کردند که تصمیمات بسیار خوبی به قصد کمک به دستگاه‌های متولی در حوزه آسیب‌های اجتماعی گرفته شد.

وی افزود: جلسه ای را با شوراها، دهیاران و شهرداران داشتیم که همه صحبت‌ها از ابتکار، خلاقیت و همدلی و همراهی بود.

رحمانی‌فضلی تصریح کرد: در وزارت کشور مجموعه اقداماتی که برای تغییر یا وضع قوانین و یا حمایت‌ها از مجموعه‌ها باید انجام می‌شد را در این جلسه ارائه کردیم و همه اینها پیگیری می‌شود.

وزیرکشور با اشاره به گزارش ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی گفت: گزارش ارائه شده در جلسه اقتصاد مقاومتی گزارش واقعا امیدوار‌کننده‌ای هم در حوزه اشتغال و افزایش صادرات، بهبود وضعیت تولید، سرمایه‌گذاری‌های جدید بودیم.

وی بیان کرد: البته برخی از صنایع بزرگ دارای اشکالاتی هستند که البته قبلا از طریق استاندار به دولت، معاون اول رسیده و وزیر صنعت، معدن و تجارت هم پیگیر موضوع هستند و من هم این مسائل را منتقل خواهم کرد.

رحمانی‌فضلی خاطرنشان کرد: بخشی از جلسه هم مربوط به خسارتی بود که به باغداران استان و مرغداران وارد شده که قرار شد در ستاد مدیریت بحران پیگیری کرده و مصوباتی داشته باشیم که بتوان بخشی از حسارت مردم را پرداخت و جبران کنیم.

وی ادامه داد: بازدیدهایی از حوزه علمیه که از آثار و باقی استان است و نیز یکی از صنایع استان مرکزی داشتیم که البته آنچه مشهود بود همدلی و انسجام در بین مدیران استان بود.

وزیر کشور با اشاره به حادثه خونین روز چهارشنبه 22دی ماه در اراک گفت: علیرغم این اخبار، متاسفانه خبر تاسف بار روز قبل در این استان بود و عده ای از مردم به سبب بی خردی و عصبانیت و حس انتقام جویی فوت شدند.

رحمانی‌فضلی اضافه کرد: خوشبختانه پلیس، دستگاه‌های قضایی، اطلاعات مشترکا ستادی که تشکیل دادند به سرعت فرد خاطی را بازداشت کردند و امیدواریم قوه قضائیه هرچه سریع‌تر رسیدگی کرده و حکم لازم را صادر کنند.
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۲۳:۳۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۲۲:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۰۹:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۵:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۸:۱۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۱۱:۵۸
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۲۰:۵۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۲۰:۳۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۳:۲۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۳۰ ۱۹:۱۶
 
 
کلمات کلیدی : تیر اندازی اراک+قتل خانوادگی+قتل جمعی+وزیر کشور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.