توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407138
افشای زنده بودن جنایتکار پس از 12 سال
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۸
جنایتکاری که پس از شلیک مرگبار به مرد آشنا، با هویت جعلی زندگی مخفیانه‌ای داشت پس از سال‌ها سرگردانی دستگیر شد.

به گزارش «ایران»، 12 سال پیش پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در جریان شلیک مرگبار به مرد 25 ساله‌ای در مقابل خانه‌اش قرار گرفت. با آغاز تحقیقات میدانی مشخص شد ضارب، مرد 29 ساله‌ای از آشنایان قربانی جنایت بوده که درپی اختلاف حساب دست به جنایت زده است.

با کشف این سرنخ تحقیقات واردمرحله تازه‌ای شد و پلیس برای دستگیری کوروش به خانه‌اش رفت.اما خانواده‌اش با در دست داشتن گواهی فوت متهم، مدعی شدند او در یک حادثه جان باخته است. بدین‌ترتیب پرونده در آستانه بسته شدن بود که کارآگاهان جنایی استان که پس ازسال ها همچنان به این ماجرا مشکوک بودند تحقیقات را از سر گرفتند و سرانجام قاتل را که با هویت جدید، زندگی تازه‌ای آغازکرده بود در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی، رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان در این باره به «ایران» گفت: این پرونده با مرگ عامل جنایت، در مراحل مختومه شدن بود که کارآگاهان با تحقیقات تخصصی دریافتند گواهی فوت ساختگی بوده و متهم با هویت جعلی زندگی جدیدی را آغاز کرده است. به این ترتیب کوروش با گذشت ١٢ سال از جنایت در مخفیگاهش در زاهدان دستگیر شد و پس از تکمیل تحقیقات برای محاکمه به مراجع قضایی سپرده شد.
 
 
کلمات کلیدی : جنایتکار، قتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.